2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین از امروز تا بیست و چهارساعت دیگه هیچ گناهی نکنیم *

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 36 پست
راستی بچه ها شنیدید اقدس خانم شوهرش رفته زن گرفته.اوففففف.. واه واه بلا به دور😒

اقدس خانم کیه؟🧐🤔

بحَقّ الحُسَین.                                                                        اللهم عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج.                                                               🖤🖤🖤🖤                                                                        دعای من در روضه.                                                                ابا عبدلله الحسین علیه السلام.                                                فقط ظهور امام زمانم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای گل ممنون از محبتتون 

پس به امید خدا و با لطفش میریم به مبارزه با گناه ها **

انشالله موفق باشیم همگی

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2731
یکی از کارهایی که خیلی مورد پسند خداست ترک گناهه حتی به اندازه یک دقیقه . تو نیت کن خدایا من یک دقیق ...

ممنون از وقتی که گذاشتی🌷

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
هرکاری که خوشحالت میکنه انجام بده

اخه همیشه خوشحالیم ملاک نیست 

شاید از یکی ناراحت باشم و حرف زدن پشت سرش دلم رو آروم کنه و حالم رو بهتر ...

ولی بنظرم وجودمون خیلی مهم تر و ارزشمند تره تا خودمون آلوده ش کنیم 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2738
مگه ما هر روز گناه می کنیم؟ 😐

نه لزوما ولی خب من که سراپا گناهم ...

خیلی وقتهام حواسمون نیست مثلا مثل افشای راز کسی زمانی درد و دل .. 

کسی که متوجه فایده ترک معصیت نمی شه ، قاعدتا باور به ادیان ابراهیمی  نداره .تا این جاش مشکلی نی ...

این فقط یه سوال بود چیزی به کسی تحمیل نکرد...دونفر دیگم ریپ زدن خیلی محترمانه توجیه کردن..بازم ممنون بابت توضییح که دادین

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
اخه همیشه خوشحالیم ملاک نیست  شاید از یکی ناراحت باشم و حرف زدن پشت سرش دلم رو آروم کنه و حالم ...

ممنون دوست عزیز

نه لزوما ولی خب من که سراپا گناهم ... خیلی وقتهام حواسمون نیست مثلا مثل افشای راز کسی زمانی درد و د ...

این قاعده رو یه مدت تمرین کن ببین چی میشه

فقط وقتی صحبت کن که ۱_ مفید ۲_ لازم ۳_ از روی خیرخواهی باشه

در غیر این صورت سکوت

و ببین چه برکاتی داره این

والا من به روزا فکر میکنم میبینم گناهی انجام نمیدم 😐📿

باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺
2706