2410
2553

سلام دوستای گل * خووووبین ؟

بیایین سعی کنیم این بیست و چهار ساعت گناهی نکنیم *

هستین ؟

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

که چی بشه

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
2456
2714
که چی بشه

که پاک تر باشیم 

که وجود به این ارزشمندیمون که لیاقت بهترین ها رو داره آلوده نکنیم ...

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

سلام بله تمام تلاش ام رو میکنم ممنون بابت تاپیک خوبی که زدین

بزار از معجزه ها بگم‌ : دعای معراج‌ و چله حق شناس میگن‌ معجزه اسسسسس  امتحان کنید دیگه   سلامتی امام زمان صلوات میشه یه دونه ام برای شهدا بفرستی  میگن امام حسین  کشتی نجاته‌  هر وقت مشکلی داشتی بگو یا حسین  دعای نادعلی ام قشنگه یادتون‌ نره‌ بخونیدش‌   دیگه حضور ذهن ندارم فقط التماس دعای عاقبت‌ بخیری‌ و ظهور   
که پاک تر باشیم  که وجود به این ارزشمندیمون که لیاقت بهترین ها رو داره آلوده نکنیم ...

هرکاری که خوشحالت میکنه انجام بده

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
که چی بشه

یکی از کارهایی که خیلی مورد پسند خداست ترک گناهه حتی به اندازه یک دقیقه . تو نیت کن خدایا من یک دقیقه به عشقت گناه نمیکنم خودت تاثیرشو میبینی . ماها اشتباهمون اینه که فکر میکنم فقط باید دعا کنیم که خدا چیزیو بهمون بده ترک گناه معجزه میکنه

2706