2726

با رفیق های قدیمیشون سرد میشن 

یا دیگ مثل قبل نمیشن با قدیمیا 

واقعا اینقدر با ادم جدید اومدن تو زندگی جو گیر میشن:/

واقعا علتش چیه؟؟؟

والا ماهم بد نبودیم براشون

برای من دوست قدیمی مثل خواهره هیچ وقت دوست جدید جاشو نگرفته

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایول ب تو😍😍⁦👏🏻⁩ کاش همههه مث تو بودن🌱

مرسی عزیزم🥰❤

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
نو که میاد تو بازار کهنه میشه دل آزار ولی ناراحت نباش بزار دوراشو بزنه بازم برمیگرده پیش خودت اونموق ...

نه خواهر من ازین شانسا هم ندارم 

اخر با همین لنقدر یکی میشه ک منو یادش میره 

من هیییچوقت خوبیام ب چش نیومد

توام مثل منی😔

میخاست ماشین بخره 

من بیشتر از خودش ذوق داشتم 

همش تو دیوار بودم منم پا ب پاش دنبال ماشین میگشتم 

ی ذوقی داشتم براش ب ارزوش میرسع 

اخرم تنها کسی ک زیاد باهاش نمیرع بیرون منم 

با همونایی هس ک هیییچ نقشی نداشتن

بادوستم نزدیک 7سال بودیم من عقد کردم بازم عین سابق بودم ولی اون انگار زن پادشاه شده😐

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

چون با کسایی دوست میشی که همسطحت نیستن.

بهمین خاطر یکم پیشِ تو که باشن شاخ میشن یاد میگیرن ادای باکلاسا رو در بیارن 

یکی جدید که میاد آدم حسابشون میکنه

سریع میرن سراغِ اون دیگه. 

چون پیشِ تو همیشه تو سرتر بودی و کمبود داره از درون  ولی اینجا دیگه اونم یاد گرفته 

بادوستم نزدیک 7سال بودیم من عقد کردم بازم عین سابق بودم ولی اون انگار زن پادشاه شده😐

😂😂😂😂فقط اونجا ک گفتی زنه پادشاه شده 

اره منم هر اتفاقی افتاد مث قبل بودم اماااا😑😑

2706