2733
2734
عنوان

به نظرتون من خیلی مقصرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 28 پست
هیچی الانم قهرن و حرف نمی زنن. برادرم ازدواج کرده 4 سال پیش. ولی در کل هفته ای یه بار بحث دارن باهم. ...

شما خودتون رو میگم. برای برادرتون و پدرتون چیکار کردید؟ واسه برادرتون چیکار کردید؟ 

شما خودتون رو میگم. برای برادرتون و پدرتون چیکار کردید؟ واسه برادرتون چیکار کردید؟ 

هیچی. خب وقتی با هم بحث می کنن من چیکار می تونم کنم. من خودم با داداشم حرف نمی زنم ولی قایمکی بهش کمک می کنم از لحاظ مالی. ینی به اسم کس دیگه ای

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برادرتون دچار افسردگی نشد. از شما متنفر نیست؟ 

مشکلاتمون زیاده. داداشم کمبود اعتماد به نفس داره. چرا باید از من متنفر باشه من کاریش نکردم که تازه کمکشم می کنم. از بابام متنفر نیس ولی دوسش نداره

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2738
داداش من از من متنفره 😔

با یه مشاور صحبت کن تا راهکار بده بهت برا کمک به برادرت

با یه مشاور صحبت کن تا راهکار بده بهت برا کمک به برادرت

صحبت کردم. میگه کاری نمیتونی بکنی فقط بهش پیام بده که بدونی به یادش هستی که خب من همیشه این کار رو میکنم. البته پیام هام رو نگاه نمیکنه 

به نظر شما من باید چیکار میکردم؟ 

عزیزم همون طور که قبلا هم گفتم من تمام شرایط زندگی شما رو نمی دونم که بخوام بگم شما چیکار کنی یه جوری به داداشت نزدیک شو. داداش من کلا منو آدم حساب نمی کنه و منم باهاش حرف نمی زنم چون می دونم حرفاش شخصیت منو خرد می کنه و برا من سمه. 

نمیدونم تو زندگی شما مقصر کیه. رفتار پدرت یا لجاجت برادر یا چی ولی هر چی هست پایه روابط مشکل داشته. 

صحبت کردم. میگه کاری نمیتونی بکنی فقط بهش پیام بده که بدونی به یادش هستی که خب من همیشه این کار رو م ...

خب دیگه همین کارو بکن. چند سالشه؟ تورو دوس داره؟ وقتی تو خونه با شما زندگی می کرد روابطت باهاش چطور بود؟ 

بد نبود.. یعنی صمیمی نبودیم دیگه

کاری که مشاور میگه رو انجام بده تا حتی شده احساس کنه یه نفر تو این دنیا به فکرشه