2733
2734
عنوان

تعبیر خواب

155 بازدید | 6 پست

کی تعبیر بلده 

خواب دیدم مدیر شرکت قبلیمون یه مُهر بزرگ بهم میده

اندازه کف دست بود.گف از مشهد واست سوغات اوردم

بعدش من پسرشو تو خیابون دیدم و اون مُهر رو دادم به پسرش گفتم مواظب باش نشکنه

و مُهر جانماز خودم هم دیدم بزرگ و حجیم  شده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببين مردا تو محل كارشون وقتي از يكي خوششون مياد،معمولا سريع پيشنهاد نميدن چون ميترسن دختره بد برخورد كنه باهاشون و آبروشون بره يا جواب رد بده و ضايع شن،واسه همين صبر ميكنن تا طرف مقابل هم با رفتار و حركاتش يه چراغ سبزي بهشون نشون بده و بفهمن كه دختره هم تمايل به ارتباط داره و اگه پيشنهاد بدن جواب رد نميشنون،حالا تو با رفتارت بايد اين چراغ سبز رو بهش نشون بدي،يعني ايندفعه كه رفتي پيشش گرم و صميمي باهاش رفتار كن و لبخند به لب داشته باش البته اينو با سبك و جلف بودن اشتباه نگيري كه دقيقا نتيجه عكس ميده،منظورم از گرم و صميمي بودن اينه كه خوش برخورد باشي و در عين سنگين و طبيعي رفتار كردن،لبخند به لب داشته باشي و باهاش صميمي و دوستانه برخورد كني،بعد كه اينكارو كردي منتظر شو كه بهت پيشنهاد بده و اگه ديدي تايم مشاورت داره تموم ميشه و بازم بهت پيشنهاد نداده،بايد يه بهونه بهش بدي تا بتونه شمارش رو بهت بده مثلا اگه دكتري هست كه ازش دارو ميگيري بهش بگو اگه سوالي در مورد داروها داشتم يا مشكلي حين مصرف داروها پيش اومد ميتونم تلفني ازتون بپرسم؟ اگه ازت خوشش اومده باشه شماره شخصيش رو بهت ميده و ميگه مشكلي بود با اين شمارم تماس بگير،اگر هم نداد كه يعني تمايلي به ارتباط باهات نداره يا اينكه دير كردي و تو اين مدت با يكي ديگه ارتباط گرفته،مورد اخرم اينكه حتما تنها برو مطبش،يا اگه همراه با خودت ميبري بگو بيرون بشينه و داخل اتاق مشاوره نياد چون هرچقدر هم ازت خوشش اومده باشه جلو داداشت يا خانوادت جرات نميكنه بهت پيشنهاد بده چون ميترسه يه موقع آبروريزي شه

خوشبختي يعني بودن كنار كسايي كه عاشقانه دوستشون داري❤️
2728
ببين مردا تو محل كارشون وقتي از يكي خوششون مياد،معمولا سريع پيشنهاد نميدن چون ميترسن دختره بد برخورد ...

خب من دفعه اخر که رفتم پیشش اخرای شهریور بود.گفتم دلم برات تنگ شده بود

اونم با خوشحالی و انرژی زیاد گف باریکلا

لبخند منو که از زیر ماسک نمیبینه

بعدش دوباره درگیر مسائل پزشکی شدیم.همچنان که من غر میزدم اون داش حرص میخورد.بعدش گف دیگه جوابتو نمیدم

سرشو انداخت پایین مشغول ساعتش شد.بحرفام گوش میکردا

اما دیگه بهم نگا نکرد.چون میگفتم درمان تکمیلی رو نمیرم.اونم میگف باید بری

خب من دفعه اخر که رفتم پیشش اخرای شهریور بود.گفتم دلم برات تنگ شده بود اونم با خوشحالی و انرژی زیاد ...

ببين تو فقط ميتوني اون كارايي كه بهت گفتم رو انجام بدي تا زمينه پيشنهاد دادن رو براش فراهم كني،بيشتر از اين كاري ازت برنمياد و بايد منتظر باشي اگه احساسي بهت داره خودش پيشنهاد بده چون ممكنه مثلا اون به همه بيماراش مثل تو نگاه كنه و تو به اشتباه فكر كرده باشي كه نگاهش از رو علاقه بوده درحاليكه ممكنه اينطور نبوده باشه،واسه همين اگه اون تو حرفاش هيچ نوع ابراز علاقه مستقيم يا غير مستقيمي وجود نداره تو هم نبايد زيادي ابراز علاقه كني يعني اگه خودش حرف هاي احساسي نميزنه و هيچوقت نگفته دلم برات تنگ شده بود تو هم نبايد بگي،وايسا اول اون بگه و وقتي اون مثلا گفت دلم برات تنگ شده بود اون وقت تو هم ابراز علاقه متقابل كن و در جوابش بگو منم همچنين،خيلي دلم براتون تنگ شده بود يعني عمل بايد از جانب اون باشه و عكس العمل از جانب تو،نه برعكس

خوشبختي يعني بودن كنار كسايي كه عاشقانه دوستشون داري❤️