2726
عنوان

تو کیف پول شوهرم دعا پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 4243 بازدید | 180 پست
نه بخدا من خودم زیاد واسم انجام داده تلفنی و واسم فرستاده همش از آیه قرآنه و دعای بد نمینویسه

دلم خیلی گرفته هفته دیگه تایید میشه که برم سقط کنم.میتونی درکم کنی .من همه دکترا بهم گفتن عقیم بعد انگار معجزه بود دیدم تخمک دارم الانم اینطور شد حالم از زندگی بهم میخوره

دلم خیلی گرفته هفته دیگه تایید میشه که برم سقط کنم.میتونی درکم کنی .من همه دکترا بهم گفتن عقیم بعد ا ...

واقعا خیلی سخته درکت میکنم🖤🖤

منم بعد از دو سال زمانیکه دیگه داشتم عادت میکردم و اسمم از سر زبونا افتاده بود یهو فهمیدم باردارم همه چی خوب پیش رفت تا ۷ هفته رفتم گفت عالیه فقط قلب و جنین دیده نمیشه چون بدون دارو باردار شدی احتمالا لقاح دیر گرفته برو ۲ هفته دیگه بیا.

رفتم ۲ هفته بعد گفت بترداری پوچ و برو سقط کن ولی من دلم نیومد تا ۱۱ هفته موندم به امید تشکیل شدن قلبش ولی نشد کع بشه☹😖☹😖🖤🖤 آخرم با زجر تمام و کلی حرررررف سقط شد ۴۵ روز تمام خونریزی داشتم

ان شاالله خدا کمکت کنه عزیزم

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم برا داداشم حرز امام جوآد گرفتم چند وقته تو جیب داداشم نیدیدم نکنه زن داداشم همین فکر کرده باشه  

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
گلی من جاریم عروقت شوهرمو میبینه یه چیزی میخونه فوت میکنه طرفش قبلن فهمیدم که سوره زخرف ایه ۱۳ رو می ...

به چه نیت میخونه 

مثلا به نیت جلب عشق؟

اگه همچین نیتی داشته باشه چون قرآنه و برا چیز حروم میخونه، نمیگیره نیازی به نگرانی نیست 

ولی همچین آدمی ممکنه دعا و جادو هم کنه...برا همین گاهی قرآن و اینا بخون رو آب و غذاهاتون

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   

اون دعا رو بده به اب روان . دوتا کاغذ جدا بذار داخل کاغذی شبیه اون دعا روش هم چسب بزن ، بذار جای اون دوتا

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
2706