2737
2734
عنوان

چه پیامی بدم؟؟؟خواستگارم

282 بازدید | 25 پست

خانمها مدتیه که با خواستگارم دارم آشنا میشم 

قبل از چند ماه بصورت مجازی بود (خیلی کم) و بعد اینکه 

اومدم شهر دومم (شهری که اونم هست) با اصرار دو بار رفتم دیدنش...خیلی هم خوب بود و نشستیم مودبانه صحبت کردیم و به موقعه شوخی میکرد و خلاصه همچی خوب بود...بازم دوس دارم برم ببینمش ولی شرایط خانوادم سخت هست و اجازه نمیدن متاسفانه 🤦🏻‍♀️

کم چت میکنیم  سرگرم کارش هست اکثر و کارای خونه وقتش رو هم میگیره و من دیگه سعی میکنم کمتر پی بدم ولی اون اواخر گلایه کرد که چرا نمیای سراغ بگیری حواست نیست و اینا...گفتم خب تو معمولا سرگرم کاری

حالا مثلا پیام بدم بعد احوالپرسی چی بگم که سر صحبت باز بشه؟؟🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواستگارت هست یا دوست؟

چطور خانوادت اجازه نمیدن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
بگو خودت دلت میخواد بری پیشش ولی خانواده ت موافق نیستن. یا خودش بیاد یا با واتسپ تماس تصویری بگیرین

عزیزم مادرش صحت کرده با مامانم 

بعد ما اشنا شدیم ولی خب هنوز رسمی نیامدن خانوادم اجازه نمیدن...زیاد پیش نیامده چت کنیم چند ساعت پشت هم واسه همین ناچارم 

2706