2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی زیر شکمت و پایین پهلوی چپت گاهی تیر میکشید ول کنه؟یاالانم این دردو داری؟؟

من این سوالو ازباردارو میپرسم چون خودم اینجوریم

خدایا خودت حاجت روام کن من چشمم به کرم توعه❤❤
2720
خانمی زیر شکمت و پایین پهلوی چپت گاهی تیر میکشید ول کنه؟یاالانم این دردو داری؟؟ من این سوالو ازبارد ...

اوایل تیر کشیدن داشتم ولی الان دقیقا زیر شکمم قسمت وسط تیر میکشه و هرازگاهی مقعدم

من از دیشب زیر دلم تیر میکشه چهارشنبه وقت دکتر دارم نمیدونم طبیعیه یا نه ولی یهو درد میگیره انگار سوزن فرو میره

خدایا بیبی چک مثبتم آرزوس خدایا شکرت به آرزوم رسیدم ۱۴۰۰/۴/۱۲ بیبی چکم مثبت شد خدااااااااااایاااااااا شکرت ۱۴۰۰/۵/۶ رفتم سونو تشکیل قلب گفتن قلب کوچولو نینی تشکیل شده شکرت خداجونم سالم برسون دستم😍۱۴۰۰/۶/۶ رفتم سونو ان تی خداروهزار مرتبه شکر نینی سالم و سرحال بود وقتی صدای قلبشو شنیدم و تکون هاشو دیدم آرزو کردم خدا دامن همه ی منتظر ها رو سبز کنه و این حس رو قسمتشون کنه جفتم قدامی پرویا هست و طول سرویکسم ۳۰ یکم نگرانم اما به خدا امید دارم خدا جونم شکرت شکرت شکرت😍۱۴۰۰/۷/۴ رفتم برای مراقبت و صدای قلب نی نی رو دوباره شنیدم خداروشکر اوضاع خوب بود دکترم گفت واکسن کرونا بزن تا خودت و نینی از خطر محفوظ بشین به امید خود خدا واکسن زدیم هم من هم بابایی ☺ نی نی گلم نمیدونم دخملی یا پسر ولی بدون منو ابجی جون و بابایی عاشقتیم برای سلامتی هممون یه صلوات میفرستین خاله ها😍نینی گلم😍 عمر مادر امروز انقدر کنجکاو بودم بدونم چی هستی که رفتم سونو با ابجی جونت به منو آبجی گفتن یه دخمل ناز تو راهه خدا سالم برسونه تو رو پیش ما😍😍😍😍😍۱۴۰۰/۸/۴ رفتم سونو آنومالی خداروشکر همه چیز خوب بود ولی هنوز جفتم سرراهیه😢 امیدوارم بره بالا امروز همه اجزای بدنت رو مو به مو دیدم قربونت بشم دکتر گفت صد درصد یه دخمل طلا تو راه دارم 😍 دورت بگردم پرنسس کوچولو 
2714
اوایل تیر کشیدن داشتم ولی الان دقیقا زیر شکمم قسمت وسط تیر میکشه و هرازگاهی مقعدم

من دوسه روزه اینجوری شدم تیر میکشه میگیره ول میکنه روزی دوسه بار اینجوری میشم ۸ روز تاموعدم مونده اینجوری نبودم من

انشاالله ک چیزی نیس زنگ بزن تلفنی بادکترت حرف بزن گلم

خدایا خودت حاجت روام کن من چشمم به کرم توعه❤❤
من از دیشب زیر دلم تیر میکشه چهارشنبه وقت دکتر دارم نمیدونم طبیعیه یا نه ولی یهو درد میگیره انگار سو ...

فکر کنم طبیعی باشه من قبلا هم داشتم ولی ادامه دار نبود امروز از صبح دارم نگران شدم 

چه جالب منم مقعدم  تو  بارداری تیر میکشید  فکر میکردم این فقط مشکل منه به خاطره  همین  هیچ وقت  بروز  ندادم چون فهمیده بودم  مشکلی پیش نمیاد با اینکه هیچ  وقت  دلیلشو  نفهمیدم

اره منم عفونت قارچی دارم نمیدونی چقدر عذاب میکشم همین الان ایقد خارش دارم پریود هم هس دارم گریه میکن ...

چه جالب منم دوران پریودی زیر شکمم تیر میکشید نمیدونستم از عفونتم میتونه باشه 

2706