2737
2739
عنوان

سوال احکام دارید بپرسید

58 بازدید | 4 پست

سلام با ذکر مرجع تقلیدتون

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
سلام .چسب زخم میزنم بعدش که میکنم چسب میمونه . و نمیره کامل .‌برای وضوچیکار کنم اونوقت .‌مرجع مکارم

سلام در هرصورت باید هرچیزی ک مانع هست برطرف بشه 

حالا زیر اب اسکاچ بزنی یا ایلیمو چسب دوقلو ک نیست پاک میشه 

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم .....

سوال شرعی داشتم 

قنوت نماز وتر آخراش اگه اذان بگن حکم چیه ؟

مرجعم رهبری 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
2731
سلام عزیزم ..... سوال شرعی داشتم  قنوت نماز وتر آخراش اگه اذان بگن حکم چیه ؟ مرجعم رهبری&nbs ...

سلام اشکال نداره ادامه بدین