2733
2739
عنوان

تو رو خدا نینیمو دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2415 بازدید | 296 پست
ممنونم دوست مهربونم خیلی ممنون از دعای قشنگت     ان شاالله خدا عزیزانت رو برات حفظ کنه د ...

سلامت باشی عزیزم، دوستم 26 هفته است کیسه آبش سوراخ شده بستریش کردن، البته بچه اولش هم همین زمان زایمان زودرس کرد الان خداروشکر 4 سالشه، بچه شما بزرگتره نگران نباش

سلام عزیزم مرخص شدی؟ چطوری بهتری؟؟  نی نی خوبه وضعیتش چطوره؟؟

سلام دوست خوبم

من پری شب مرخص شدم...

اما نینیم همچنان ان ای سی یو هست

دارم دق میکنم بخدا  

بخاطر کرونا هم تا الان ندیدمش

فقط همین یک عکس

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامت باشی عزیزم، دوستم 26 هفته است کیسه آبش سوراخ شده بستریش کردن، البته بچه اولش هم همین زمان زایم ...

توکل بخدا...ان شاالله با دعای شماااا نینی منم سالم بیاد پیشم

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2731
سلام مهربونم خوبی من خودم دو شب پیش مرخص شدم اما نینیم بستریه خیلی داغونم بخدا    

عزیزم دلم امیدت بخدا باشه

گریه نکن بخدا بچه میفهمه

احساس بچه بهت وصله باور کن

هر وقت رفتی بالای سرش براش حرف‌ بزن

بگو گل من خیلی زود خوب میشه

میاد پیش مامانش...بچه ی من فرق داره خیلی قویه ماشالله

و اینا خودتم تا میتونی باید خودتو تقویت کنی ..و خوب بخوری

وگرنه ضعف بعد زد زایمانت جبران‌ نمیشه

بدنت ضعیف میمونه و نمیتونی خوب بهش برسی....

اون بچه الان جز تو و خدا کسی رو نداره

خدا رو حساب تو این فرشته رو فرستاده پایین

نباید ضعیف باشه

همه چیز اون بچه تویی

فک‌ کن همه تکیه گاهت ضعیف باشه...هزارن بچه مثل نوزاد تو بودن

الانم‌ دارن سر و مر و گنده  زندگیشون رو میکنن....

این‌روزا میگذره

حالا اگه قوی بودی به خودت افتخار میکنی بعدن که پای بچم وایسادم و بزرگش کردم و به معنای واقعی مادری کردم

ولی اگه نه همیشه خودتو سرزنش میکنی که نتونستم مادر خوبی باشم..

مادر همینه از روز اول تا اخر سختی و درده

اما شیرینی هم داره

بزار ۵ ماهش بشه

برات شیرین کاری کنه 

همه رو یادت میره

فک‌ نکن شعار میدم ها من بچه ام یک هفته رو تخت بیمارستان بود....بدون هیچ کس اندازه من‌ درکت نمیکنه 

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
عزیزم الان نی نی گلتو دیدم باور کن به دلم افتاد با مامانش خوشحال وشاد میرن خونه.

سلامممم عزیزمممممم

ممنونمممممم از حسسس خوبی که بهم دادی

انرژی خوبی تو پیامت بود  

سلام دوست خوبم من پری شب مرخص شدم... اما نینیم همچنان ان ای سی یو هست دارم دق میکنم بخدا   & ...

الهی بگردم خداروشکر خودت مرخص شدی 

میدونم شرایط سختی داری ولی قوی باش خیلی زود تموم میشه و سلامت میاد خونه. 

نوه خواهر شوهرم انقد زود دنیا اومد و انقد میگن کوچیک بوده که تا چند وقت دورش پنبه میذاشن و تو دستگاه بوده 

ماشالله الان بزرگ شده و خانومی شده برا خودش 

توکلت به خدا باشه خیلی زود این روزای سخت تموم میشه 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2738

الهی بحق علی اصغر امام حسین بحق بی قراری های دختر 3 سالش نی نیت سالمه سالم بشه هر چ زودتر 

اللهم صل علی محمد و ال محمد

ممنون میشم برا سلامتی خانوادم صلوات بفرستین انشاءالله خودتونم حاجت روا شین😍
عزیزم دلم امیدت بخدا باشه گریه نکن بخدا بچه میفهمه احساس بچه بهت وصله باور کن هر وقت رفتی بالای س ...

درست میگی....خیلی ضعیف و داغون شدم

۱۰ روزی که بیمارستان بودم هم روحییی شدیدا اسیب دیدم(بخاطر بچه م)هم جسمی بخاطر کرونا

الانم فقط کارم شده گریه

بچه م رو هم ندیدم...فقط همین عکس

کلا بدجور بهم ریختم

خدا کمک کنه همینطور که میگی بتونم روحیه م رو تقویت کنم...اینطوری پیش برم افسردگی بدی میگیرم

اون طفل معصومم که ضعیف گوشه بیمارستان مونده...بمیرم براش که تا الان نتونستم یک لحظه بغلش کنم  

الهی بحق علی اصغر امام حسین بحق بی قراری های دختر 3 سالش نیت سالمه سالم بشه هر چ زودتر  اللهم ...

یک دنیا ممنونم عزیز دلممممم

ممنونم بابت پیامت دلگرم کننده ت  

درست میگی....خیلی ضعیف و داغون شدم ۱۰ روزی که بیمارستان بودم هم روحییی شدیدا اسیب دی ...

قسمت این بوده

تقدیر خدا این بوده...کسی هست کمکت کنه؟؟؟؟؟؟

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
الهی بگردم خداروشکر خودت مرخص شدی  میدونم شرایط سختی داری ولی قوی باش خیلی زود تموم میشه و سلا ...

فدات شم دوست من

مرخص شدم اما با دل بیقرار

ممنونم از پیامی که دادی...ان شاالله با دعای شما منم روزهای خوب رو میبینم

اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم  اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم  اللهم ...

یک دنیا ممنونم  

2706