2737
2734

من قبل کروناعقد کردم انقدر این دست اون دست کردیم که هم کرونا اومد هم پولامون تموم شد ونمیتونستیم مراسم بگیریم،بعدشم که شرایط جوری شد ک مجبورشدیم بریم خونمون،الانم باردارم وشکمم بزرگ شده وبازم نمیتونم یه لباس عروس بپوشم چهارتاحداقل عکس بگیرم،انقدر غصه میخورم که چرا بهترین شب زندگیمو نداشتم که پوشیدن رخت سفید تن عروسه😓واقعا بعضی چیزا تو دل ادم میمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ... مث سگ پشیمونم 

قرار بود وقتی کرونا رفت برام عروسی بگیرن شرایطشم یجوری بود ک نمی‌شد عقد موند منم اومدم 

الان بعد ۱ سال اختلاف پیش اومد شوهرمم میگه نمیگیرم زد زیر قولش 

هرروز توفکر عروسیم خیلی ناراحتم 

ب هر قیمتی شده میگیرمش

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2738

من نامزدم انشالله به زودی میرم سر خونه و زندگیم عروسی هم نمی گیرم کاملا هم خواست خودم بوده از اول چون خوشم نمیاد کلا از عروسی و جذابیتی برام نداره

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!

استارتر جان چند وقته اومدی سر زندگیت ؟ 

چرا گذاشتی حامله بشی ؟ 

خیلی دلم واسه خودم و امثال خودم میسوزه 

خدا کمک مون کنه

الان چندماهته؟؟؟

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

بهترین شب زندگی عروسی نیست

لباس عروس رو هر وقت دلت خواست میتونی بپوشی کیف کنی 

الانم که بارداری بازم لباسهای عروسی بارداری هست و خیلی زیبا هستند

من عروسی نگرفتم و عقد محضری کردم

هزار بار راضی ام 

😁
استارتر جان چند وقته اومدی سر زندگیت ؟  چرا گذاشتی حامله بشی ؟  خیلی دلم واسه خودم و امث ...

۶ماهمه عزیزم چیکارکنم شدم حامله دیگه،ولی دلم خیلی عروسی میخواااااد

2706