2726
عنوان

قی کردن چشم

921 بازدید | 22 پست

سلام خانما چشمم یه هفتس زیر پلک پایینم هر ثانیه قی رشته ای مانند میبنده و هی پاک میکنم با گوش پاک کن قطره استریلم میزنم نرفت نمیتونم دکتر برم استراحت مطلقم..اگه راه حلی بلدین لطفا بگید یا دارویی..خیلی اذییتم..

🥰🤱🏻

اشك مصنوعي بزن 

يه راه حلم دارم خيلي درد ناكه نميتوني تحمل كني 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیه بگو 

درد داره ها 

تو چاي عسل طبيعي هل كن دو قطره بنداز ولي اتييش ميگيريا

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
بنظرم هر طوری هست یه دکتر برو چشم الکی نیست که اینطوری بخوای درمان بشه 

تا یکماه دیگ نمیتونم برم ماهی یکبار میرم مطب دکترم اونموقع میتونم برم اونجاهم..غیر اون اجازه راه رفتن ندارم

🥰🤱🏻
اشکال نداره طاقت دردم بالاس حتما انجام میدم کور نشم فقط🤣

عسل طبيعي باشه و مطمئن باشي ازش نه

2706