2737
2734

بیایین ببینم چیکارا میکنید چیکارا کردید چیا خریدید تو کلاسا عضو شدین؟ همکلاسیاتونو پیدا کردین؟ 😐 

من ک هنوز سیم کارت جدید نخریدم برم تو گروه کلاسمون:(

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜

منم مثل تو امروز تازه  سیمکارت گرفتم هیچی نمیدونم استاد زبانم نیامده گفته ریدینگو بخونیم میپرشم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عرضم به حضورتون سال ۸۰ ۱۱بهمن اولین ترمم بود تا سال ۸۹  درس میخوندم الانم کلاس دومی و چهارمی ...

ددکترا گرفتی؟

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
منم مثل تو امروز تازه  سیمکارت گرفتم هیچی نمیدونم استاد زبانم نیامده گفته ریدینگو بخونیم میپرشم

خوشبحالت منم دوس دارم درس بخونم زودتر :( حتی نمیدونم کلاسام شرو شده یا ن

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜

ترم یک دانشگاهی؟اندک ترمی پس🤣

فعلا حضوری نشده آموزشی لازم نیست 

فقط سر کلاس خودتو واس استاد شیرین نکن 

و شدیداً تاکید میکنم بدون با چ آدمی میچرخی البته اگ حضوری شد...

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2738
خوشبحالت منم دوس دارم درس بخونم زودتر :( حتی نمیدونم کلاسام شرو شده یا ن

ب نظرت ی دفتر بگیریم یا ضایع اس؟

مگه سیمکارت نداری گلم چرا میخوای جدید بگیری!!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
خیر فوق لیسانس دانشگاه تهران هستم پوستمو کندن تا دفاعم تموم شد

خیلی عالی

رشتت چیه

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ
2706