2137
2106

ای جون😍

بحَقّ الحُسَین                                                        اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج 🖤🖤🖤🖤                   دعای من در روضه اباعبدلله الحسین علیه السلام         فقط ظهور امام زمانم 

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

خدا حفظش کنه

کسی میدونه الگوی این چیز صورتیا رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

برید بهشت و مارو تو جهنم تنها بذارید   ....................................  🕊  تنها گناه واقعی این است، آدم تلاش کند خودش را چیزی نشان بدهد که در اصل نیست ! 

خودش که خیلی ناناسه... ولی دورشو یکم زیادی شلوغ کرده. خلوت میبود، جذابیت پسرت بیشتر نمایان میشد

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟   و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ای جان ماشالله

عاااالیه🥰

خدا حفظش کنه

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      
2165
واقعا خوب شده

اره بنظر من که خیلی شیکه،پسرم یکسالیش اصلا نذاشت تو آتلیه ازش عکس بگیریم 😂دست از پا درازتر برگشتیم 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2183
این چطوره

این خییییلی ننااااااااازه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟   و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2191