2733
2734

سلام 

بچه ها من دیروز رفتم پیش روان شناس واسه اینکه تو رابطه هام موفق نیستم و هیچ کدوم به ازدواج ختم نشده و دو هفته ی تموم میشه برگشته میگه ازدواج میخوای بکنی به بعدش هم فکر کردی مولا شوهرت معتاد باشه با خانواده شوهرت چکار میخوای بکنی به بزن بزن ها تو زندگی قراره چکار کنی با دعوا و خساست چکار میخوای بکنی اخه مگه قراره همه کلکسیون ها من با هم داشته باشم عجباااااااااا حیف ۳۵۰ تومنی که دادم بابت مشاوره 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 
خود روانشناسه شدیداً دکتر لازم بوده

حیف پول و وقتی که گذاشتم و رفتم 

من واسه کمک به خودم اومدم این قدم بردارم اونوقت اینجوری شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفته کلا تموم جوانب رو بسنجی .

واقعا هم درست گفته .

زندگی بچه بازی نیست و مثل فیلم ها نیست که ازدواج کنن برن خوش و بش زندگی کننن . کوهییی از مشکلاته و بدبختی ها و اعصاب خردی زیاااد آ

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2728
گفته کلا تموم جوانب رو بسنجی . واقعا هم درست گفته . زندگی بچه بازی نیست و مثل فیلم ها نیست که ازدو ...

اخه من الان ۲۰ سالم نیست من ۳۴ سالمه الان دیگه ایده ال گرایی واسه من مسخرست من باید منطقی و با توجه به شرایط موجود تصمیم بگیرم و قرار هم نیست تمام مشکلات من یه جا تو زندگیم داشتت باشم 

بله حتما 

یکی مینی دوره دکتر بیتاحسینی که فوق العادس ده تا سوال چهارگزینه ای هست که درمورد مشکل شما هم بینش هست...  تست شخصیت شناسیه 

یکی هم ازمون یانگ که طرحواره هاتون مشخص میکنه 

هردو عالی هستن

2738
اخه من الان ۲۰ سالم نیست من ۳۴ سالمه الان دیگه ایده ال گرایی واسه من مسخرست من باید منطقی و با توجه ...

خب ۳۴ سالته . و باید خیلی دقیق بسنجی .یه لحظه خطا کردی راه برگشتی نخواهد بود .

من تموم متاهلها رو دیدم . واقعاهم همینایی که روانشناس گفت دارن بعلاوه خیانت هم روش . همش باهم نه .دلی ۳ یا ۴ مورد باهم رو اکثرا دارن متاسفانه . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(