2137
2106
عنوان

تریکو بافی امشبم😍😍+عکس

435 بازدید | 47 پست

خب خانم ها برا اولین باره تریکو بافتم 

هم خوشحالم هم ناراحت 

خوشحالم چون اولین بار کار هنری انجام دادم

ناراحتم چون خیلی خراب کاری داره

الان عکسشو میزارم نظر بدین😉

لطفا امیدواری بدین تا بعدیارو خوب ببافم😁

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

لایک

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2165

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
بزار

گذاشتم

2183

چقددد باحالهههه

I can smell the sun from you🥺هی دنیا سوال دارم ازت😐چرا جوابمو نمیدی؟😦🤔دنیا پشمم حالیت نیست😂 همیشه نیمه پر لیوانو ببین حتی اگه تو نیمه پر لیوان جای اب دسشویی باشه😐💔I can smell the sun from you can smell the sun from you