2726
عنوان

سوره کوثر میخونم برای حاجت دلتون😍💖💕💗

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 59 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم  اسمم سمیه س بعد از کلی انتظار باردار شدم برام دعا کنید نی نی مو سالم بغل بگیرم. ب ...

خیلی خیلی ممنونم خدا نی نی تو واست حفظ کنه ان شاالله سالم و صالح باشه واست

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

دوستاتونم تگ کنید واسه همه میخونم شاید صدقه سر دعاهای شما منم حاجت روا شدم

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

اسمم اعظمه تو رو خدا خیلی دعام کن تو سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر شم 😭😭 خواستگار خوب دارم دعا کن انشالله پدرم راضی شه و قسمت هم باشه تو همین سال ۱۴۰۰ ازدواج کنیم و خوشبخت شیم تو رو خدا خواستگارم و خانوادش از ظاهرم خوششون بیاد وقتی انشاالله بیان ببینم و انشاالله خواهانم باشن واقعا😭😭🤲🤲🤲🤲

تو رو خدا دعا کن دیگه نامزدیی وعقدم بهم نخوره🙏🏻😔😭

برای مادر و خواهرم و اعظم (خودم) دعا کن همه  مشکلاتمون حل شه و خدا دلمونو شاد کنه 😭

قبلا نامزد داشتم بعد۷ ماه خواستیم عقد کنیم بهم زدن گذاشتن و رفتن و کلی حرف و حدیث درست کردن برامون 😭

دعا کن پدرم دیگه کتکمون نزنه و بداخلاق و خسیس و شکاک و بد دل نباشه و تو خونه زندانیمون نکنه و پنهان کار و ظالم و فاسد نباشه و هر خواستگاریی که میاد برام بهمون بگه و مشورت کنه باهامون 😭😭

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...

@00eli00    

@hhana54    

@پاییزه۰۰    

@التماس_میکنم_دعام_کن    

@مامان،مهدیار    

لطفا برای حاجت اسی نفریی یه صلوات هدیه به حضرت زهرا بفرستید،اسی برای حاجتتون سوره کوثر میخونه

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...
2706