2703
2553

لطفا فقط کامنت بزارید یکی یکی میخونم و لایک میکنم شمام اگه دوست داشتید واسه حاجت دلم یه صلواک هدیه کنید به حضرت زهرا😍

از قبل تشکر میکنم بابت صلوات ها😘

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

=) دعا کن داداشم همین الان بیاد

تا رسیدن به تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد                                                              ❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فاطمه خونه دار شدنم انشاالله 🙏

خدا خیرت بده 🌹

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹
2456

حاجت روا باشي❤️

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2714

لطفا

سوده ی عزیزم.. سوده هرویمحقق، نویسنده و مدرسدوره های روانشناسی عمقي یونگسایت👇Www.zendegiesalem.comجهت اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها👇@jazabiatdaruniسفارش دوره ها👇@centerrhealthyدستاوردها👇@zendegisalemihaاینستاگرام:http://instagram.com/zendegie_saleem.....طب سنتی انجام نمیدم چون درس دارم نپرسید همش😂

سلام عزیزم 

اسمم سمیه س بعد از کلی انتظار باردار شدم برام دعا کنید نی نی مو سالم بغل بگیرم.

براتون سوره واقعه میخونم و صلوات میفرستم.

الهی بزودی زود حاجت روا بشی عزیزم.

التماس دعا❤❤❤🌷🌷🌷

مبینا 

لطفا به نیت عاقبت بخیری و موفقیتم بخون 

برای دوستامم لطفا

@hhana54    

@حنای_من    

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به حاجتم   ... میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️
2706