2726
عنوان

واقعا چرا با خانواده شوهر مشکل داریید؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 48 پست

چون تهش نمیتونن خوشی عروسو ببینن دوست ندارن پسرشون عاشق همسرش باشه خیلی کار سختیه براشون که سرشون به زندگی خودشون باشه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رابطم خوبه شکر خدا ۳تا جاری دارم با دوتا خواهرشوهر.احتراممو دارن حرفی هم بوده پشت سرم بوده که مهم نیس به قول مامانم پشت شاهم حرف هست مهم اینه جلوت خوب باشن.با عروسمونم خوبم.ولی مامانم و عروسمون کارد و پنیرن به خون هم تشنن😂

2728

بقول دکتر هلاکویی ی نوع ازدواج داریم ک مادرشوهر میشه هووی عروس و واقعا این حسو ب عروسش داره مثل ی هوو باهاش لجبازی میکنه دیدم ک میگم ما گیر اینجور ادما میفتیم ک مینالیم

میشه 
از اینجور موارد که هر دو طرف خوب باشن کم پیش میاد مامان منم همیشه از مادرشوهرش راضیه و براش خیرات هم ...

زنداییایمن خیلی موذین😂ولی مامان بزرگم از گل نازک تر بهشون نمیگه 😂اینم شانسیه

تروخدا اینجوری نگو🥴من عاشق اینم با خونواده شوهرم رابطه خوبی داشته باشم🙂🥺

منم همینجور بودم حتی دوس داشتم چندتا خواهر شوهر داشته باشم یکی معلمام همیشه میگف فلانی وقتی ازدواج کرد دوس دارم ببینم بازم خواهرشوهر دوس داره ولی بعد ک ازدواج کردم اینقد از خانواده شوهر زده شدم ک حد نداره متنفرم ازشون 

میشه 
2706