2733
2734
دستت درد نکنه مرسی

سلام عزیزم خوبی؟❤️من امروز رفتم کراتینه تهرانچی 

از برخورد واخلاقشوت که راضی بودم 

موهامم کوتاه کردم اونقدری که صاف شده ی موهام یه وجب از شونه پایین تر بود ولی گفت موهات خیلی حجیمه اخرش ۲/۵۰۰ گرفت اولش واسه موی تا گودی کمر ۲/۸۰۰ گفته بود 

۲۵۰ تومن شامپو ۲۵۰ کرم مو شد 

۳ تومن دادم درومدن من خیلی راضیم تا اینا😁فقط یه چیزی که موها صاف صاف میشن توی ویدیو و فیلمایی که کراتین کارا میذارن معلوم نیست ولی جلوی سر رسما میچسبه به کف سر اگه حساسین گفتم بدونین 

سلام عزیزم خوبی؟❤️من امروز رفتم کراتینه تهرانچی  از برخورد واخلاقشوت که راضی بودم  موهام ...

سلام گلم خیلی مبارک باشه بسلامتی و دل خوش 

وای سه تومن 🤪🤪 خدایی زیاده ها 

ولی ارزش داره خوی کردی رفتی 

راستی میتونی بعد یه هفته دوبا ه نتیجه رو بهم  یگس

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم خیلی مبارک باشه بسلامتی و دل خوش  وای سه تومن 🤪🤪 خدایی زیاده ها  ولی ارزش دار ...

آره عزیزم حتما میگم 

سه تومن واقعا زیاده ولی دا نینماخ😭😂

آره عزیزم حتما میگم  سه تومن واقعا زیاده ولی دا نینماخ😭😂

عیب نداره مبارکت باشه

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2731
عیب نداره مبارکت باشه

عزیزم گفتین بعد یه هفته خبر بدم 

من خیلی راضیم تا اینجا موها قشنگ انگار از ارایشگاه درومدی صاف صاف 

اینکه میچسبه به کف سر هم بعد حموم اول رفع میشه 

تنها مشکلش اینه که زود چرب میشه مثلا من معمولا یه روز میان میرفتم حموم الانم برنامه همونه ولی دیگه یه ساعت دیر تر بشه خیلی چرب به نظر میرسه و شامپوشم یکم رقیقه شاید ماهی یه بار لازمه بخرم

یکیم اینکه بعد حموم سشوار باید بکشی بلافاصله اونم یکم مدل سشوار کشیدنش فرق میکنه ۲۰ دقیقه اینا طول میکشه تا خشک شه 

ولی عشق میکنی در عوض ارزششو داره 

عزیزم گفتین بعد یه هفته خبر بدم  من خیلی راضیم تا اینجا موها قشنگ انگار از ارایشگاه درومدی صاف ...

به به چقدر عالی مبارکت باشه من شنیده بودم باعث چربی مو میشه 

عیب نداره اونم موقتیه درست میشه خداروشکرراضی هستی 

اون خانمم گفت قیمتش بالاس نه من ریسک نمیکنم انقدر هزینه کنم اونم برا چندماه  منم احتنال بالا ا ...

سلام عزیزم میخواستم بپرسم شما برای کراتین رفتید پیش خانم احتشام اگه رفتید ممنون میشم بگید که راضی بودید یا نه

سلام عزیزم میخواستم بپرسم شما برای کراتین رفتید پیش خانم احتشام اگه رفتید ممنون میشم بگید که راضی بو ...

سلام عزیزم نه فعلا هیجا نرفتم 

2738
اره دقیقا منم سلامت مو رو نگاه میکنم بعد خانم تهرتنچی گذینه بعدیم سلامت مو هستش  یدونه هم خانم ...

من خیلی قیمت کردم ولی رفتم پیش ثنا کراتین قیمتش خیلی مناسب بود اولشم گفت کارم تضمینیه و تقریبا ۶ ماهه که کراتین کردم جز ریشه هاش ، ساقه هاش مثل روز اوله

2706