2737
2734
عنوان

جینگلی هستم . چقدر جامعه نا امن شده

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 17 پست

خانواده ها باید بیشتر واس تربیت بچه ها وقت بذارن دیروز از پیاده رو راه میرفتم دوسه تا پسر دوچرخه سواردر حد 7 الی 10 سال کلا پیاده رو سد کرده بودم گفتم چرا اینجا زدید نمیشه رد شد خیلی پرو برگشت گفت مگه تریلی میخاد رد شه برگشتم سمتش گفتم چی گفتی؟!خودمم در انیجور مواقع بی اعصابم شده عکس العمل فیزیکی ام نشون دادم!سریع حرفشو خورد گفتم ببخشید بعد دوباره راه افتادم دوستش همین حرفو زد!

حالا کمی اونورتر چندتا نوجون دقیقا با دوچرخه بودند سریع یکیشون گفت دوچرخه هارو نیارید پیاده رو!سد راه مردم میشه

طرز فکر و تربیت خیلی مهمه نوجوان ها با اینکه بزرگتر هم هستن و میدونن زور یدختر نمیرسونه بهشون ادب و احترام رو داشتن

ولی نه به اون کوچولوهای بی تربیت ک یه دست بلند میکردم نصفشون میخابیدن زمین و بی تربیتی هم میکردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده ها باید بیشتر واس تربیت بچه ها وقت بذارن دیروز از پیاده رو راه میرفتم دوسه تا پسر دوچرخه سوا ...

متاسفانه خیلیااصلااهمیت نمیدن

بعددوهفته تعلیق برگشتم قول دادم بعضی تایپکانظرندم بشینم یه گوشه میوه بخورم شماهم لطف کنید بچه خوب باشید