2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درسای دهمتو خوب یادبگیر که تابستون فقط تست بزنی  الان تمام تمرکزتو بذار رو خوب یادگرفتن دهم ه ...

در کنارش خیلی اروم اروم مطالبی رو که میخوام تستای خیلی سبزو میزنم

ببین به نظرم لازم نیس سال دهمت ازمون شرکت کنی فقط درسای مدرسه ارو خوب یادبگیر قشنگ قشنگ تست بزن خلاصه نویسی کن از سال دهم تمرکزت رو این باشه که روش درست مطالعه هر درس رو که مناسب خودت هست رو پیدا کنی پس فقط تمرکزت روی درسای سال دهم باشه همه اشو خوب یادبگیر از یازدهم ازمون بدی بهتره چون با ازمون دادن و نحوه اش اشنا میشی یادت باشه حتما از همون پایه دهمت خلاصه نویسی داشته باشی که نزدیکای کنکورت خیلی به دردت میخوره

ببین فشار نیا حتما نیازی نیست از الان بری کلاس درسا رو خوب بخون بفهمشون میخوای چندتا هم تست بزن اشنا بشی ولی خودتو خیلییی خسته نکن ... سال اخر به اندازه کافی نفس گیره

یک عدد کنکوری انسانی ۱۴۰۱

2738
از دهم چرا ازمون شرکت نکنم😐

راستش من با کلی مشاور صحبت کردم نظرشون هم این بود اگه از دهم ازمون بدی خسته میشی و دیگه سالای بعد واسه ات کسل کننده میشه بهترین موقع یازدهمه که اون هم میگن واجب نیس ازمون فقط سال کنکور واجبه واسه یه کنکوری تو فعلا تمرکزتو بزار روی درسا دهم

باید ثبت نام کنم کانون یا رایگانه؟

عزیزم ازمون های قلم چی رو باید ثبت نام کنی ولی الان ب خاطر شرایط کرونا غیر حضوری یعنی ب صورت آنلاینی 

میتونی گلم برنامه اش رو از گوگل دانلود کنی و هر جمعه ایی ک ازمون داری سوالا دانلود کنی خودت بزنی   بدون صرف هزینه  ولی اگ دوست داری خودت مقایسه کنی با دیگران و تراز و رتبه بگیری میتونی ثبت نام کنی ک فک میکنم حدود ۱ خورده ایی باشه