2137
2106

ژنتیک 

برای چیزی که ۵ سال دیگه ارزش نداره بیشتر از ۵ دقیقه غصه نخور..🌸•-•      تا اینجا خدا بوده از اینجا ب بعدشم خدا هست😍❤                                              لطفا برای عاقبت بخیری و سلامتیم یه صلوات بفرستین ❤❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
2165

باید پول خرج کرد

تمام

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤
تو خونه هم ضدآفتاب؟

اره من میزنم...اگر خونتون نورگیره حتما بزن.

لازم نیست حتما ضدافتاب گرون بخری که دلت نیاد ازش استفاده کنی و قطره قطره ای بزنی.

یه ضد افتاب ایرانی قیمت مناسب که میتونی از سایتا با تخفیف تهیه که ، فقط کافیه به پوستت بسازه و به ترکیباتش حساسیت نشون نده پوستت.

ترکیبات ضد افتاب ها خیلی خوبن....حتما بی رنگش رو بگیر که وقتی تمدیدش میخوای بکنی در طول روز نیاز به شستن نباشه

2183
اره من میزنم...اگر خونتون نورگیره حتما بزن. لازم نیست حتما ضدافتاب گرون بخری که دلت نیاد ازش استفاد ...

من دوتا ضد آفتاب سنگین دارم میترسم بمونه تاریخش بگذره

ضرر داره تو خونه بزنم؟

کرم پودری ان 

یکیش الارو یکیشم لانسون

من دوتا ضد آفتاب سنگین دارم میترسم بمونه تاریخش بگذره ضرر داره تو خونه بزنم؟ کرم پودری ان  ی ...

باید بعدش حتما صورتتون رو با شوینده مناسب بشورید

پاکسازی کنید

تونر استفاده کنید

کخ کرم پودرش باعث نشه پوستتون اسیب ببینه

صابونای خوشگلم در اینستاگرام https://www.instagram.com/solmaz_cafe
من دوتا ضد آفتاب سنگین دارم میترسم بمونه تاریخش بگذره ضرر داره تو خونه بزنم؟ کرم پودری ان  ی ...

نه ضرر نداره...اگه پوستت باهاشون مشکلی نداره بزن.

من یه ضدافتاب داشتم با صورتم نساخت بیرون رفتی میزدم رو دستم😄

برای دستم اوکی بود.

ولی خب دفعه بعد خواستی بگیری بیرنگ بگیر که سبک باشه و خودتم حس خوبی داشته باشی وقتی میزنی رو پوستت