2733
2734
عنوان

يه مدت كاراي خانواده شوهرم رفته رو مخم

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر هلاکویی میگه نبخشیدن فقط خودتو اذیت می‌کنه ببخش رها کن به خدا واگذار کن منم همین کار کردم

اره ميدونم خودم بيشتر اذيت ميشم ولي همش ميگم اگه زياد محلشون بزارم دوباره پرو ميشن

2731
دکتر هلاکویی میگه نبخشیدن فقط خودتو اذیت می‌کنه ببخش رها کن به خدا واگذار کن منم همین کار کردم

لذتی که در انتقام هست در بخشش نیس 😄😄😄

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
راست ميگي؟نخرم ؟از يه طرف دلم نميخواست بخرم از يه طرفم دوست داشتم از لج جاري نكبتم بخرم

برای رفتن به خونه پدر شوهر چرا چیزی میخری؟

مگه شوهرت موقع رفتن به خونه بابات چیزی میخره؟

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
برای رفتن به خونه پدر شوهر چرا چیزی میخری؟ مگه شوهرت موقع رفتن به خونه بابات چیزی میخره؟

خونه پدرشوهرم نيست خونه خواهرشوهر هست،شوهرم خيلي خيلي احترام خانواده من ميزاره همه كار واسشون ميكنه

2738
خونه پدرشوهرم نيست خونه خواهرشوهر هست،شوهرم خيلي خيلي احترام خانواده من ميزاره همه كار واسشون ميكنه

به چه مناسبت اونجا دعوتی؟

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706