2194
2106

كلا خيلي همو نميبينيم،اوائل عروسيم خيلي اذيتم كردن يه مدت خوب بودن البته من سرسنگين و رسمي شدم شديدا اوناهم ديگه حساب اومد دستشون الان دوباره قرار ببينمشون ولي كاراي گذشته كه در حقم كردن مياد به فكرم خيلي اعصاب خورد ميشه دلم نميخواد درگيرشون باشم ولي نميتونم ببخشمشون

بعضامیره مخ

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
چه نمک نشناس بودن

خيلي اگه بگم يه طوماره از پرو بازيشون مثلا ميخواستيم بريم پاگشا خواهرشوهرم ميگفت اول خريداي منو بكنين بعد برين يا ميگفت فلان چيزو چرا خريدين لازم نداشتي كه!!يا همش بد شوهرم ميگفت

[QUOTE=211200742]منم همینطور اعصابمو بهم میریزن دخالت می کنن[/QUOTنه ايناهم خيلي دخالت ميكردن بعد از ...

منم همینطور اما ن اینک قطع رابطه کنیم

خدایا همه دوستام نی نی دار شدن☝️میشه بغل منم پر کنی؟❣
2165
منم همیطورم کم محلشون کردم ۶ ۷ ماهه ولی خیلی ب جلز ولز افتادن،کافیه ی جا ببیننم تو مهمونی چیزی شروع ...

منم تنها راه ادم كردنش كم محلي بود ولاغير…دلم خنك شد يعني،الان دوباره دعوتيم مونسون اصلا دلم نميخواد برم در اين حد كه همش با خودم كلنجار ميرم چيزي بخرم واسه رفتن يا نه !!نكنه پرو بشن دوباره

2183
دکتر هلاکویی میگه نبخشیدن فقط خودتو اذیت می‌کنه ببخش رها کن به خدا واگذار کن منم همین کار کردم

اره ميدونم خودم بيشتر اذيت ميشم ولي همش ميگم اگه زياد محلشون بزارم دوباره پرو ميشن

دکتر هلاکویی میگه نبخشیدن فقط خودتو اذیت می‌کنه ببخش رها کن به خدا واگذار کن منم همین کار کردم

لذتی که در انتقام هست در بخشش نیس 😄😄😄

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄