2726

🥺🥺🥺🌹

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط سفیده تخم مرغ یا کرم pangel

کرمو استفاده کردین؟؟؟خوب بودواسه جوش

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
2728
سلام من پماد کلیندا مایسین میزدم خیلی ام راضی بودم 

بعد چه مدت دیگه جوش نزدین؟

من فقط با راکوتان و نورم اسکین جواب گرفتم کاش زودتر استفاده میکردم

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
اره استفاده کردم عالی هست البته قیمتش صدوبیست تومن هست خارجی هست

بعد چند مدت دیگه جوش نزدین؟؟؟واسه لک هم خوبه؟

عزیزم اگه مدت طولانی هست که جوش زیاد میزنی و خوب نمیشه یه وقت ممکنه هورمونات به هم ریخته یا کیست ریز داشته باشی که معمولا ۹۰درصد خانوما کیست دارن میتونی بری دکتر زنان و خودش قرص بهت‌میده من خودم مدت زیادی بود جوش میزدم هرچی هم میزدم به صورتم خوب نمیشد تااینکه رفتم دکتر زنان و قرص بهم داد و انگار معجزه شد سریع پوستم خوب شد 

واسه قرص که حتما باید با پزشک مشورت کنید  ولی واسه کرم موضعی میتونم راهنماییتون کنم  شدت ...

جوشام خیلی زیادن از طرفی تا یه ماه باید صورتم خوب شه لطفا هر قرصی میشناسین که جواب بده بگین

۱۹ سالمه پوستمم معمولیه

2706