2410
2553

میخوام بدونم خوبه؟کارایی داره برا دانشگاه؟قطع نشه کلاس؟کلافه م با گوشی

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله خیلی خوبه. برای کارایی مث کلاس انلاین و استفاده سطحی و برنامه های سبک مث مث افیس و نت و...، کار لب تاپ میکنه. من هم لب تاپ دارم هم نوت بوک. پیشنهاد میکنم

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2720
مثل تبلت؟

کاراییش متفاوته. اندروید نیس. ویندوزه. 

مث لب تابه. اصلا لب تاپ کوچک و سبک و ارزون. ولی برنانه های سنگین نمیکشه

کاراییش متفاوته. اندروید نیس. ویندوزه.  مث لب تابه. اصلا لب تاپ کوچک و سبک و ارزون. ولی برنانه ...

مثلا واسه رشته مهندسی صنایع، بدرد میخوره؟ 

اکسل مهندسی میشه روش نصب کرد؟ 

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!
2714
مثلا واسه رشته مهندسی صنایع، بدرد میخوره؟  اکسل مهندسی میشه روش نصب کرد؟

اکسل صنایع ک نمیدونم‌چیه. ولی اکسل معمولی ک جزو افیسه. افیس واسش خیلی برنامه سبکیه. با افیس هیچ مشکلی تداره. مثلا من معماریم. اتوکد و فوتوشاپم میشه نصب کرد ولی طبیعیه ک اتوکدم ک زیاد ترسیم کنم و فوتوشاپم سنگین شه، از عهده ش برنمیاد. لب تاپ ارزونه دیگه. نسبتش ب لب تاپ مثل نسبت یه گوشی هوشمند ارزون مث سری های j سامسونگ ب گوشی گرون مثل اپل هست. با هردو کارای روتین میشه انجام داد دیگه. 

بله خیلی خوبه. برای کارایی مث کلاس انلاین و استفاده سطحی و برنامه های سبک مث مث افیس و نت و...، کار ...

مرسی

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم