2137
2106

میخوام بدونم خوبه؟کارایی داره برا دانشگاه؟قطع نشه کلاس؟کلافه م با گوشی

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب  

بله خیلی خوبه. برای کارایی مث کلاس انلاین و استفاده سطحی و برنامه های سبک مث مث افیس و نت و...، کار لب تاپ میکنه. من هم لب تاپ دارم هم نوت بوک. پیشنهاد میکنم

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 من تصمیم گرفتم هرکتابی ک در حال خوندنش هستم و مفید میدونم، ب دوستان نی نی سایتیم معرفی کنم.❤👈این مدت : جز از کل🌹😊 راستی بعد از تولد پسرم  فک کردم دیگه با بچه نمیشه کتاب خوند😬. اما فهمیدم میتونم موقع شیردهی های طولانی پسرم کتاب بخونم😅تا هم حوصله م سر نره و صبرم بالا بره و هم از وقتم‌مفید استفاده کنم. 😊

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
مثل تبلت؟

کاراییش متفاوته. اندروید نیس. ویندوزه. 

مث لب تابه. اصلا لب تاپ کوچک و سبک و ارزون. ولی برنانه های سنگین نمیکشه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 من تصمیم گرفتم هرکتابی ک در حال خوندنش هستم و مفید میدونم، ب دوستان نی نی سایتیم معرفی کنم.❤👈این مدت : جز از کل🌹😊 راستی بعد از تولد پسرم  فک کردم دیگه با بچه نمیشه کتاب خوند😬. اما فهمیدم میتونم موقع شیردهی های طولانی پسرم کتاب بخونم😅تا هم حوصله م سر نره و صبرم بالا بره و هم از وقتم‌مفید استفاده کنم. 😊
مثلا واسه رشته مهندسی صنایع، بدرد میخوره؟  اکسل مهندسی میشه روش نصب کرد؟

اکسل صنایع ک نمیدونم‌چیه. ولی اکسل معمولی ک جزو افیسه. افیس واسش خیلی برنامه سبکیه. با افیس هیچ مشکلی تداره. مثلا من معماریم. اتوکد و فوتوشاپم میشه نصب کرد ولی طبیعیه ک اتوکدم ک زیاد ترسیم کنم و فوتوشاپم سنگین شه، از عهده ش برنمیاد. لب تاپ ارزونه دیگه. نسبتش ب لب تاپ مثل نسبت یه گوشی هوشمند ارزون مث سری های j سامسونگ ب گوشی گرون مثل اپل هست. با هردو کارای روتین میشه انجام داد دیگه. 

2050
بله خیلی خوبه. برای کارایی مث کلاس انلاین و استفاده سطحی و برنامه های سبک مث مث افیس و نت و...، کار ...

مرسی

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب