2737
2734

چن وقت پیش این آقا

یا قائم ۳۱۳

بمن درخاست دوستی داد من فک کردم خانومه قبول کردم بعدن گفت آقاست میخاستم ببینم حرف حسابش چیه 

این آقا از اون آدمای روانی بود ک میدونست دخترا زود احساساتی میشن و خل 😂

بمن مدام میگفت من میخام بگیرمت میخام مال من بشی میخام خانم خونم بشی من عاشقتم دوستت دارم بعد میگفت اصلا من حسم به شما خیلی مثبته و از این خزعبلات ولی من از اون آدمای خررر نبودم بهش گفتم من ب پسر دیگه ای علاقه دارم حالا هی سوال میکرد با کسی در رابطه بودی یا نه 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ بعد میگفت خداروشکر شما پاکی و اینا من لغو دوستی کردم این مرتیکه روانیو ولی از @نی_نی_یار_41‍  خواهشمندم این مرتیکه کثیف و آشغالو تعلیق کنید تا دخترای مردمو روانی نکرد 

دوستان لطفا نی نی یار رو تگ کنید ممنونم❤️

💜army💜

فكر نميكنم الان ديگه كسي با اين حرفا خر بشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب😑

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2728

نی نی یار ۴۱ منقرض شدن فکر کنم

الان @نی_نی_یار_5   کار راه بندازه ولی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738
فكر نميكنم الان ديگه كسي با اين حرفا خر بشه

منم حس میکنم این حرفا مال اون دورانیه که تازه وایبر تو ایران مد شده بود😂

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706