2726

یعنی کارای زن داداشم دیوونم میکنه!!! امشب دعوتیم خونشون. برادرزادم 7 سالشه الان زنگ زد گفت عمه واسم چی گرفتی؟؟ منم فکر کردم کادوی روز کودکو میگه گفتم مامان بابات چی گرفتن واست؟ گفت هنوز که کادوشونو ندادن تولدم امروزه.   آقا من هنگ کردم. زن داداشم گوشی رو از دستش گرفت و الکی مثلاً برادرزادمو دعوا میکرد که این چه حرفیه.. بهش گفتم زن داداش مهمونی امروز واسه تولد امیرپارساست؟ گفت آره عزیزم فکر کردم میدونی وگرنه بهت خبر میدادم! حالا عیب نداره یادت رفته تو خودت کادویی و... منم قاطی کردم گفتم کی گفته نمیدونستم؟ میدونم کادوشم خریدم ولی نمیدونستم امروز واسش مهمونی میگیری. خلاصه کنم میخواست نشون بده تولد بچه داداشم واسه من مهم نیست منم یه چیزی گفتم خودم موندم توش. بچه ها جایی برای ارسال فوری اسباب بازی میشناسیدددد؟ ینی الان سفارش بدم تا شب دستم باشه. تهرانم تو رو خدا اگه میدونید بگید چون قبلاً بهش قول ماشین کنترلی دادممم

همه چیز رو به خودتون نگیرید✋🏻

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
همه چیز رو به خودتون نگیرید✋🏻

دقیقا 

شاید اگه تاکید میکرد تولده استارتر ناراحت میشد می‌گفت بخاطر کادو میگه و..

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر راهت یه مغازه برو بخر 

زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟
2728