2733
2734

بخورم بیاشامم ولی اصراف نکنم 

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این هفته میرم دوره میبینم برا کار ،بعدش بازم اگه جایی دوره بود میرم تا مهارت کسب کنم .لیسانسمو امسال میگیرم و میخوام مهارت بیشتری یاد بگیرم و بزنم به دل کار

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
2738

ریسک ریسک ریسک دلمو به دریا زدم به هر قیمتی که شده باید مسیر زندگیمو تغییر بدم

پناه میبرم به خدا از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده ام... در سرزنش کردن محتاط باشیم وقتی نه از دیروز کسی خبر داریم و نه از فردای خودمان...💙

بریم تهران برای زندگی و شغل همسرم

و بعدش بچه دار شدن

و قبل بچه تفریح و لذت از زندگی دونفره

خوشحالم که اینجام و میتونم با آدمای زیادی در ارتباط باشم😊 .. دنیا جای قشنگ تری میشه اگر به آدما صرف نظر از اعتقاد و طرزفکرشون احترام بذاریم👌   قراره یه کالیمبانواز حرفه ای بشم😍🎼عاشق همسرمم💕   علاقمند به روانشناسی، نجوم، و چیزای عجیب غریب و هیجان انگیز😁

پایان نامه‌ام رو دفاع کنم.. دکترا شرکت کنم. یه زمین کشاورزی کوچیک داریم تو روستا میخوام توش کلبه چوبی بسازم و چند تا درخت بکارم و باغچه درست کنم چون عاشق این کارم

🌱خداروشکر که خدا هست🌱

من تا ۴۰ سالگیم برنامه فشرده ریختم 

درسمو تا دکترا بخونم 

مهاجرت کنم 

شغل خوبی پیدا کنم 

پزشکی قبول شم 

از ۴۰ تا ۸۰ سالگیمم میخام پزشکی و ادامه بدم و به علایقم برسم ازدواج کنم  سفر برم و...

2706