2410
2553

آدما با هم متفاوت هستن 

بعضی وقتا کلی معیار در نظر میگیری بعد یکی میاد به دلت میشینه در صورتی که هیچ کدوم از معیارات رو نداره

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همه چی مهمه هم اخلاق هم دست و دلبازی و مسئولیت پذیری و وفاداری و اوضاع مالی خوب

یه چیزی که هست خانواده همسرم مهمه خیلیا میگن مهم نیست مهم خودشه ولی نمیدونن همین خونواده ممکنه زندگی خراب کن بشه مثل خونواده شوهر من که همش بحثشون و بدبختیاشون و مشکلاتشون وسط خونه و زندگی منه اخرشم من عروس بدیم

2714
حتی اینکه ازش خوشم نمیاد؟

اگه برات مهمه که خودت میدونی

اگه خوشت نمیاد ردش کن

واسه یه عده پول مهمه واسه یه عده قیافه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
😂😂😂😂عه پس بدوم برم ازدواج کنم

😂

قانون جذبی                              اگه خدا یه آرزویی رو میندازه توی دل ها قدرت رسیدن بهشم میده😍                                     ایمان داشته باش که به چیزی که میخوای میرسی . از کم شروع کن و بابت هر چیز کوچیکی خدارو شکر کن✌                                            ملکه ذهنت سپاسگزاری باشه . به چیزای خوب فکر کن تا کائنات ازت نیرو بگیره و چندبرابرش رو به سمتت بفرسته(به آینه نگاه کن؛قهرمان زندگی تو اونجاست :)