2194
2106

محبت 

اعتماد 

عشق 

درک 

تکیه گاه 

پول 

حمایت 

پشتیبان حامی

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

شناسنامه میخواد😂

قانون جذبی                              اگه خدا یه آرزویی رو میندازه توی دل ها قدرت رسیدن بهشم میده😍                                     ایمان داشته باش که به چیزی که میخوای میرسی . از کم شروع کن و بابت هر چیز کوچیکی خدارو شکر کن✌                                            ملکه ذهنت سپاسگزاری باشه . به چیزای خوب فکر کن تا کائنات ازت نیرو بگیره و چندبرابرش رو به سمتت بفرسته(به آینه نگاه کن؛قهرمان زندگی تو اونجاست :)  

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

پول باشه بقیش حله

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2165
2183

هرکس یجوره

الان اکثرا پول معیارشونو

ولی حیف نمیدونن که هیچی محبت ناب طرف نمیشه

تو دوسم داشتی وقتی که خودم ؛ خودمو دوس نداشتم ! بودنت مث معجزس...❤️                                                       #🧑🏼‍🎨😂🕊🦀

همه چی مهمه هم اخلاق هم دست و دلبازی و مسئولیت پذیری و وفاداری و اوضاع مالی خوب

یه چیزی که هست خانواده همسرم مهمه خیلیا میگن مهم نیست مهم خودشه ولی نمیدونن همین خونواده ممکنه زندگی خراب کن بشه مثل خونواده شوهر من که همش بحثشون و بدبختیاشون و مشکلاتشون وسط خونه و زندگی منه اخرشم من عروس بدیم