2737
2734
عنوان

ی سوال هم اقایون بگن هم خانوما

380 بازدید | 48 پست

اگه پسر بودید عاشق یه خانومی میشدید ک‌مطلقه بود (مشکل از همسرش بود )و‌بچه داشت (بچه حضانتش با پدرش بود)

بعد خانوادتون ‌مخالفت میکردن چیکار میکردید؟

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

چون بچه داره نه

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
چون بچه داره نه

مرسی بابت نظرت

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عشق که نمیپرسه آیا عاشق میشی یانه شرایط نگاه نمیکنه

نه گفتم خانوادتون مخالفت میکردن چکار میکردی

اگ عاشقش بودم باهاش ازدواج میکردم

من قراره باهاش زندگی کنم نه خانوادم 

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم

اگه طرف خانواده دختر باشم میگم چه عیبی داره طرف خانواده پسر باشم کلی به اون خانم ممکنه بی احترامی هم کنم بگم شانس داره پسر مارو قاپید.ب نظرم این عین حقیقته بیشتریا نظرشون همینه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
اگ عاشقش بودم باهاش ازدواج میکردم  من قراره باهاش زندگی کنم نه خانوادم

ممنون از نظرتون 

اگه خانوادتون طردتون میکردن چی

2738
ممنون از نظرتون  اگه خانوادتون طردتون میکردن چی

اهمیتی نداشت

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم
اگه طرف خانواده دختر باشم میگم چه عیبی داره طرف خانواده پسر باشم کلی به اون خانم ممکنه بی احترامی هم ...

اخه چرا مگه گناه کرده؟

نمیکنن چون من خودم تصمیم میگیرم اگرم خیلی شدید مخالفت کنند از زندگیشان میرم بیرون

شما خانومید؟

2706