2733
2734

یه هدفی هست، که هربار مشکلاتی که بستر خانوادگی دارن مانع رسیدن و تلاش در جهتش میشه به اصطلاح قفل کرده هروقت یچیز جدید درمیاد مانع میشه

چه کاری نذری کنم یا چیکار کنم این قفله مانعه شرش کم بشه

تجربه دارین ممنون میشم بفرمایین♥️😘

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

نذر کن به چند تا افراد واقعا نیازمند کمک کنی

یا خرج مدرسه بچه ای رو بدی

یا خرج درمان بیماری رو

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نذر کن به چند تا افراد واقعا نیازمند کمک کنی یا خرج مدرسه بچه ای رو بدی یا خرج درمان بیماری رو

کردم به والله ولی انگار نه انگار

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
2731
متاسفانه  خدا چن وقتی محل نمیزاره  اگر تونستی پیداش کنی سلام ما رو هم بهش برسون

ای بابا😔

کشور ضامن اهو بزرگتردارد 💛

لینک زیارت نیابتی خدام حرم امام رضاع                  
https://tv.razavi.ir/fa/ziyarat
لینک گروه ختم سوره حشر  
https://chat.whatsapp.com/ERol7QXC4Rf9DZcuKSRaC
لینک گروه ختم دعای احتجاب                            
https://chat.whatsapp.com/G2AlI9yu0bt8SygyUVii9G
گفتم بی نصیب نمونی 💚

لینک زیارت نیابتی خدام حرم امام رضاع                  
https://tv.razavi.ir/fa/ziyarat
لینک گروه ختم سوره حشر  
https://chat.whatsapp.com/ERol7QXC4Rf9DZcuKSRaC
لینک گروه ختم دعای احتجاب                            
https://chat.whatsapp.com/G2AlI9yu0bt8SygyUVii9G
گفتم بی نصیب نمونی 💚

ختم مجرب سوره انشراح

جهت رفع وحل مشکلات  و حاجت روایی

هرروز صبح در وقت بین الطلوعین به نیت حل مشکلات اداری. مالی .خانودگی.گره گشایی.دفع دشمن.تحصیل.تقویت حافظه.زیادی صبر وتواضع وفروتنی.ارامش روحی وجسمی وغیره.....
سوره انشراح هفت مرتبه باخلوص نیت وتقرب الی الله تلاوت شود.

این ختم خود بنده میباشد که مراراً وتکراراً مشکلات را دفع کرده وبه اکثر مراجعینی که توصیه کردم جواب داده  ان شاءالله جوابگوی مشکلات شما خواهد بود.

بسم الله الرحمن الرحيم أَلَمْ نَشْرَحْ لَكَ صَدْرَكَ (1) وَوَضَعْنَا عَنكَ وِزْرَكَ (2) الَّذِي أَنقَضَ ظَهْرَكَ (3) وَرَفَعْنَا لَكَ ذِكْرَكَ (4) فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً (5) إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً (6) فَإِذَا فَرَغْتَ فَانصَبْ (7) وَإِلَى رَبِّكَ فَارْغَبْ (8)
خداوند در سوره شرح روی عسر ویسر تاکید میکند که بعد از هر گره یک گشایش هست در ایه فان مع العسر یسرا در ایه بعداز میفرماید انِّ مع العسیر یسرا یعنی بعد از گره گشایش هست منظور هیچ گره ای بسته نمیماند وباز میشود.فقط اینکه هر وقت فارغ شدی روی بخدا بیاور وبا رغبت یعنی باخواست خودت وخلوص نیت وبه زبان عام از ته دل از خدا درخواست کمک کن  نه از روی رفع تکلیف چون خداوند از درون  ونیت ما باخبر است .توضیح به صورت ساده بیان شده که همه متوجه عظمت وخواست وارداده خدا در مشکلات وحل مشکلات بشوند. تا ما از خدا درخواست کمک نکنیم خدا کمک نمیکند ادعونی استجب لکم اجیبُ دعوة الداعِ اذا دعانِ .
2738
ختم مجرب سوره انشراح جهت رفع وحل مشکلات  و حاجت روایی هرروز صبح در وقت بین الطل ...

مرسی عزیزم متشکرم

چند روز باید بخونم

یه وقتایی یه چیزایی رو صلاح میدونه که ما دلیلش رو نمیدونیم 

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
ختم سوره  مبارکه یاسین  جهت حل مشکلات بسیار مفیدومجرب  میباشد .این ختم را میتوانید در هفت روز هر روز یک مرتبه تلاوت کنید یا گوش بدهید. یا بیست ویک روز .یا چهل روز انجام بدهید .قبل از تلاوت نیت برای حل مشکل وگره شما فراموش نشود هر روز این نیت را انجام دهید مثال: برای بخت گشایی نیت شما روزانه باشد یا برای کارهای اداری .مشکل مالی وغیره.  فایلهای صوتی که ارسال میشود برای کسانی هست که در تلاوت مشکل دارند با خود  تلاوت مستقیم شما  فرقی ندارد چه خودتان تلاوت کنید چه به فایل صوتی گوش بدهید هردو حالت جوابگوی حل مشکل و گره شما میباشد. 
سوره مبارکه یاسین برای حل ورفع اکثر مشکلات مفید میباشد این ختم را حتماً انجام بدهید.
این ختم را میتوانید در هفت روز  یا بیست ویک روزیاچهل و یک  روزهرروزبخونی یا گوش کنی

مرسی♥️

2706