2733
2734
عنوان

تغییر رنگ چشم با ساب

3000 بازدید | 39 پست

خدایی باور میکنید

تو ی تاپیک یارو اومده میگه کد گفتم چشمام از مشکی شده سبز

همه هم افتادن دنبالش ک وای واقعا میگی

خدایی پشمی برام نمونده

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
بله باور دارمش چون دوست خودم ازش نتیجه دیده

چ نتیجه ای دیده؟؟؟؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعیه...افکار آدم خیلی تاثیر گذارن

خدایا باورم نمیشه

تاثیر گذارن اما چشم از مشکی بشه سبز؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2738
رنگ چشماش روشن شده تو همین سایت یک خانومی قدشون۶سانت بلند شده

روشن فرق داره

من میگم بابا رنگدانه ملانین کم شد

ولی مگه میشه رنگ چشم مشکی بشه شبز اونم تو بدن کسی ک ژن رنگ سبز نداره؟؟

خدایا باورم نمیشه تاثیر گذارن اما چشم از مشکی بشه سبز؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه.

من خودم وقتی سر درد یا هر بیماری داشته باشم به این فکر میکنم که گلبولای سفیدم به جنگ با بیماری رفتن و نیم ساعت بعد خوب میشم.

رنگ چشمش روشن شده

بعد از چه مدت نتیجه دید؟ یعنی انقد تغییر رنگ داشت که متوجه بشید؟

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

کلا علم ژنتیک رو به هوا پرتاب کردن!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
رنگ چشماش روشن شده تو همین سایت یک خانومی قدشون۶سانت بلند شده

بعد همین چیزی هم ک من میگم توسایت گفتن

مگه هرچی اینجا میگن راسته

عکسش پروفایلشه میگن از قبلتم عکس بذار میگه اینجا عکس  نمیذارم 

میشه. من خودم وقتی سر درد یا هر بیماری داشته باشم به این فکر میکنم که گلبولای سفیدم به جنگ با بیمار ...

در این زمینه چه کتابی مطالعه میکنید؟

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2706