2726
شوهرم اجازه نمیده میخاستم یواشکی ببندم

نه بابا نکن به جاش برو پیش ی متخصص آی یو دی بذار راحت چرا میخوای برا خودت درد سر درست کنی 

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره   کتک میزنه  بدجور

عزیزم😞چرا دوباره باردار شدی.برو پیش متخصص اگه پول نداری برو درمانگاه محلتون برات تقریبا رایگان میذاره بهش مشکلتو بگو کمکت میکنه امیدوارم شوهرت عاقل امیدوارم پاقدم کوچولوت عاقلش کنه گلم

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
حاملگی خستم کرده شقاقم دارم خیلی اذیتم  شوهرمم  عصبیه

ان شاءالله مشکلت حل بشه گلم امیدت بخدا باشه بچه هات دخترن یا پسر

منم یه جور میکشم

اره خوندم چقد دلم گرف .چرا باید این کارو با زندگیم میکردم خودخ لگد زدم ب شانسم از ترس ..حالا غم خودم ب کنار خانوادم سرکوفت میزنن و میگن بدرد نخوری کار کردنم بلد نیستی

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
عزیزم😞چرا دوباره باردار شدی.برو پیش متخصص اگه پول نداری برو درمانگاه محلتون برات تقریبا رایگان میذا ...

مشکل مالی ندارم  وضع مالیه شوهرم خوبه   فقط ۱۶ سال از من بزرگتره  سر چیزای الکی دعوا میندازه    بد دله   گیر میده 

خدایا عاشقتم 
2706