2737
2734
عنوان

مادرشوهر خسیس و قرص های ظرفشویی...

332 بازدید | 16 پست

دو سه باره میریم خونشون هی میگه ۴ تا قرص دارم برای روز مبادا....ایشون ۸۵ ساله با ۵۰ میلیارد ثروت هستن

هی میگه گرون شده خودشم که ظرف نمیشوره

منم این سری نوبتم که شد چون دخترشم بود با بچه هاش تو کابینت تصادفی گشتم و پیداش کردم و ماشین روشن کردم

احمق دستام داغون شد

بماند چه خسیس داغونیه

والا خوب کردم گفتم روشنش نکنی هراب میشه

گدا یه بسته قرص واسه ۵ سالش میرسه

خو حالا آروم باش😐😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خو حالا آروم باش😐😂

آرومم فقط گدایی تا چه حد

خریدم میکنیم از کارتش میخواد پاره بشه اما روشم نمیشه حرف بزنه مام میخریم حسابی وقتی اونجاییم خوب چکار کنیم 

بابا جون ۸۵ سالته کجا میبریش

ظرف نشور گلم، هیشکی نمیتونه مجبورت کنه، من میرفتم خونه مادرشوهرم اوایل میشستم، بعد خودمو زدم اون راه گفتم والا تو خونع خودمم نمیشورم اصلا دیگه نمیتونم طرف بشورم  اقد نشستم تا مادرشوهرم رفت ماشین ظرفشویی خرید 😊

2738

خوب یه بسته قرص بخر ببر با خودت. بعضیا پا به سن میذارن این مدلی میشن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
ظرف نشور گلم، هیشکی نمیتونه مجبورت کنه، من میرفتم خونه مادرشوهرم اوایل میشستم، بعد خودمو زدم اون راه ...

اون پیره و دختراشم خیلی گل هستن برخلاف مادر افعی و اصلا نمیشه همکاری نکنم ولی هر سفر هم یه جفت دستکش میخرم و هم این دفعه داغ یه قرص رو دلش گذاشتم دونه ای چنده شاید ۳ تومن فوقشششششش خاک برسرت

خوب یه بسته قرص بخر ببر با خودت. بعضیا پا به سن میذارن این مدلی میشن.

والا جوونم بود همبن بود نه کادویی نه مهری نه محبتی 

ارث پدر به بچه ها کمی رسیده داره خودشو میکشه....

واقعا که ...

والا جوونم بود همبن بود نه کادویی نه مهری نه محبتی  ارث پدر به بچه ها کمی رسیده داره خودشو میک ...

دیگه اون که از جوونی خسیس بوده پیریش بدترم میشه. یه بسته ببر بهشم بگو اینا رو خودت خریدی.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
اون پیره و دختراشم خیلی گل هستن برخلاف مادر افعی و اصلا نمیشه همکاری نکنم ولی هر سفر هم یه جفت دستکش ...

نه جدی گفتم یاد بگیر اصلا فکر نکنی مجبوری، واقعا دو بار که طرف نشوری برات عادی میشه، من تا قبل تولد دخترم یه کوهی طرف میشستم همش میگفتم زشته و اینا ولی الآن اصلا، یعنی بچمو اوایل بهونه میکردم الآنم صاف تو روشون نگاه میکنم میگم من حتی دیگ و قابلمه هامم میندازم تو ماشین اصلا یه قاشقم نمیشورم دیگه دستم به شستن نمیره

نه جدی گفتم یا بگیر اصلا فکر نکنی مجبوری، واقعا دو بار که طرف نشوری برات عادی میشه، من تا قبل تولد د ...

خوب عزیزم خواهر شوهر پخته آشپزی کرده باشه همه باهم خورده باشیم من روم نمیشه ظرفم بذارم واسش

مادرش خر و کره خره دختراش ماهن

منم که حالشو گرفتم خفه شد

سری بعدم ۵ تا قرص میبرم با خودم والا انگار میبره تو گورش

2706