2137
2106
عنوان

مرگ بعد از دوز دوم واکسن

309 بازدید | 32 پست

خیلیا رو دیدم به خدا 

با چشمای خودم 

1 جوون 23 ساله 

2 تا هم پیرزن که یکی فامیل دور بود یکی هم همسایه 

من دوز اول زدم 

با چه جرئتی دومی رو هم بزنم؟ 

من واکسن نزدم اما قرار باشه بمیری چه بزنی چه نزنی تمومه 

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

فرار کن

یاعلی بگو

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

ملتو نترسون

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

دومی نزنی تاثیر نداره

اونا حتما بدون تست و بدون رعایت کردن گشتن

بی‌دین.... پریودی یک مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... فقر اطلاعات و فرهنگ وقتی واکسن کرونا اومد ایران کامل مشخص شد. درخواست دوستی قبول نمیکنم♡ یه حلقه💍طلایی💃🏻اسمتو روش نوشتم💃🏻💃🏻میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم💃🏻دوتا دل از جواهر💎میخوام برات بیاااارم💃🏻💃🏻💃🏻که بندازم به گردنت همیشه یادگاررررم💃🏻💃🏻💃🏻هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم😁از نخلای سبز ابادان برات میخونم💃🏻💃🏻از دریای ابی‌و بلمرونای عاااااااشق💞از جنوبی‌های مهربان برات میخونم💃🏻💃🏻نری دنبال مستی🤨خودت دُرد شراااابی🍷🍷💃🏻واست مِی چییی بریزمممم؟ خودت باده‌ی نابی اخ خودت باده‌ی نابی💃🏻💃🏻💃🏻حالم بدهههههه😒مضخرفامو گوش ندهههههه🤫دنیارو بیخیال بیا تکون بدهههههههه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻یالا تکون بدههههههههه💃🏻💃🏻یاد این اهنگا بخیر... 🤗

ای بابا 😑

شاید دلیل مرگشون یه چیز دیگه بوده نه واکسن 🥴🥴

اینهمه آدم دوز دوم واکسنشون و زدن هیچیشون هم نشده 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2050

خواهرم نزن اما خیلیا رو میترسونی اصلا درست نیست تاپیکتون 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم https://harfeto.timefriend.net/16369778896632

والا دور و بر من حدودا ۲۰۰ نفر زدن همه شونم سالمن😐 حالا هی بگید اون ۴ نفری هم که تصمیم دارن بزنن منصرف کنید بسه دیکه

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توقع فهم و شعور از بعضیا مثل اینه که پرتقال برداری دعا کنی توش موز باشه همین قدر غیرممکن😒
2183

باور دارم در هرحال وقت که تموم بشه میمیریم پس 

ترجیح میدم واکسنم رو بزنم 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
تو رو با بربری تیلیت میکنم نوشابا😂

ابلفضل 

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   
ایمنی چیه میگم شبش مردن

چه زودم اثر کرده نذاشته صبح بشه🤣🤣🤣

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توقع فهم و شعور از بعضیا مثل اینه که پرتقال برداری دعا کنی توش موز باشه همین قدر غیرممکن😒