2726

عزیزم احتمالا دوستت درونگراست  و دوست نداره راجع ب مشکلش با کسی حرف بزنه 

بهش بگو من همیشه کنارتم مخصوصا وقتی ناراحتی و حال دلت خوب نیست ، ب هر حال اگه دوست داشتی میتونی باهام حرف بزنی تا سبک شی 😊

تلاش ڪن زندگیتو ازرویاهات ، رویایے تر ڪنی 😉💪 هیچی اندازه رویاهام واقعی نیستن ☺ تاپیکام فقط جای حضور افراد با شخصیته فارغ از نگاه جنسیتی🤍❤  هرچی خدا بخواد 😌 خدا که بد نمیخواد💁🏻‍♀[وقتے خوبیِ دیگران رو بخواے... چیزاے خوب بہ سمت خودت برمیگردن 🎯]

من ی رفیق داشتم از فامیل بود اومد نشست پیشم میخواست ی چیزی بگه نگفت هیچ وقت نفهمیدم چی میخواست بگه چون ۱هفته بعدش فوت شد بعضیا گفتن خودکشی کرده بعضیا گفتن قرص رو اشتباهی خورده😞😞😞

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش مشکل منم مالی بود..‌

هر کس مشکل منحصر به فرد خودشو دارع

تا تجربه نکنیم نمیتونیم نظر بدیم 

مالی خیلی سخته

دانش آموز باشی...پول کتاب تستم رو با بدبختی جمع کردم...کتک...و هزاران مشکل دیگه...معلمم برام غذا میاره وگرنه نمیتونستم دوام بیارم

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
2728
من ی رفیق داشتم از فامیل بود اومد نشست پیشم میخواست ی چیزی بگه نگفت هیچ وقت نفهمیدم چی میخواست بگه چ ...

وای خدا.😐💔

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
عزیزم احتمالا دوستت درونگراست  و دوست نداره راجع ب مشکلش با کسی حرف بزنه  بهش بگو من همیش ...

پیشنهاد خوبیه.ممنون☺🥰

هر کس مشکل منحصر به فرد خودشو دارع تا تجربه نکنیم نمیتونیم نظر بدیم  مالی خیلی سخته دانش آمو ...

تجربه کردم

مالی رو تجربه کردم از نوعی که الان تو داری تجربه میکنی

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
تجربه کردم مالی رو تجربه کردم از نوعی که الان تو داری تجربه میکنی

ان شاءالله دیگه تجربه نکنید.

واقعاً سخته...

پیشنهاد خوبیه.ممنون☺🥰

خواهش عزیزم😍

تلاش ڪن زندگیتو ازرویاهات ، رویایے تر ڪنی 😉💪 هیچی اندازه رویاهام واقعی نیستن ☺ تاپیکام فقط جای حضور افراد با شخصیته فارغ از نگاه جنسیتی🤍❤  هرچی خدا بخواد 😌 خدا که بد نمیخواد💁🏻‍♀[وقتے خوبیِ دیگران رو بخواے... چیزاے خوب بہ سمت خودت برمیگردن 🎯]
ان شاءالله دیگه تجربه نکنید. واقعاً سخته...

ممنون همچنین

آره خیلی

اون موقع که پول تو جیبی بچه ها ۵۰۰۰ تومن بود من خانوادم ۵۰۰ تومن به زور جمع میشد بهم بدن

اونم برای دو روزم خرجش میکردم باهاش دوتا شکلات میخریدم

همون ۵۰۰ تومنم که میبردم کلی عذاب وجدان میگرفتم

الان که وضعمون خوب شده هم باز دست خودم نیس نمیتونم ولخرجی کنم

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
ممنون همچنین آره خیلی اون موقع که پول تو جیبی بچه ها ۵۰۰۰ تومن بود من خانوادم ۵۰۰ تومن به زور جمع ...

ای خدا...منکه فقط درس میخونم..معلمم بهم امید میده.انگیزه میده.برام غذا میاورد یواشکی مدرسه...برام دفتر و کتاب تست خرید...البته بعضیاشون پولشونو خودم جمع کردم