2410
2553

چکار کنم...نمیخوام ناراحتیشو ببینم.

مشکلشو نمیدونم.

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

دخالت نکن 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم مشکل دارم و نمیگم به دوستام چون با فهمیدنش ازم دور میشن و اینو نمیخوام

چه بد....منم مشکل مالی دارم.بخاطرش نه تولدی نه جشنی نمیرم..بقیه وسایلمم که مال ۶ سال پیشن.

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
2714
بزار اگه خود‌ خواست، بهت میگه شاید الان تو شرایطی باشه که نخواد چیزیو واسه کسی توضیح بده

بله درسته‌ممنون

عزیزم اگه صلاح میدونست خودش بهت میگفت. حتماً دلش نمیخواد کسی از مشکلش با خبر بشه. 

شما هم چیزی ازش نپرس اگه خواست خودش باهات در میون میزاره

بر سرِ تربتِ ما چون گذری همّت خواه/که زیارتگَهِ رِندانِ جهان خواهد بود

یه قرار بزار باهاش،پارکی جایی بعد یکم باهاش صحبت کن و سعی کنی بخندونیش تا حداقل واسه نیم ساعت هم که شده از مشکلش رور باشه 

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
اگه دوست نداره بگه شما هم اسرار نکن شاید اینجوری راحت تر باشه شما با گیر دادن بهش ناراحتش کنی

باشه‌مممنون

2706