2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
منم مشکل دارم و نمیگم به دوستام چون با فهمیدنش ازم دور میشن و اینو نمیخوام

چه بد....منم مشکل مالی دارم.بخاطرش نه تولدی نه جشنی نمیرم..بقیه وسایلمم که مال ۶ سال پیشن.

تو بهترین هدیه زندگیمی ❤
2050

یه قرار بزار باهاش،پارکی جایی بعد یکم باهاش صحبت کن و سعی کنی بخندونیش تا حداقل واسه نیم ساعت هم که شده از مشکلش رور باشه 

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
2183

عزیزم احتمالا دوستت درونگراست  و دوست نداره راجع ب مشکلش با کسی حرف بزنه 

بهش بگو من همیشه کنارتم مخصوصا وقتی ناراحتی و حال دلت خوب نیست ، ب هر حال اگه دوست داشتی میتونی باهام حرف بزنی تا سبک شی 😊

تو بگو زدنش ! من میگم فرار نکرد!!!😏🤞🏻 هیچی اندازه رویاهام واقعی نیستن ☺ تاپیکام فقط جای حضور افراد با شخصیته فارغ از نگاه جنسیتی🤍❤  هرچی خدا بخواد 😌 خدا که بد نمیخواد💁🏻‍♀️
کاش مشکل منم مالی بود..‌

هر کس مشکل منحصر به فرد خودشو دارع

تا تجربه نکنیم نمیتونیم نظر بدیم 

مالی خیلی سخته

دانش آموز باشی...پول کتاب تستم رو با بدبختی جمع کردم...کتک...و هزاران مشکل دیگه...معلمم برام غذا میاره وگرنه نمیتونستم دوام بیارم

تو بهترین هدیه زندگیمی ❤
2191