2737
2734
عنوان

دلم گرفته

196 بازدید | 25 پست

یک ماه پیش حالم بد بود پریود بودم از ترس اینکه بالا بیارم شب رو تا دیروقت خواستم بیدار بمونم . رفتم توی یه گروه و یه نفر اومد پی وی همینجوری باهاش چت کردم ، خیلی خوب بودیم باهم نه قهری نه بی احترامی . باهاش راحت بودم ، حالم باهاش خوب بود...

البته ناگفته نماند یکبار خودکشی کرده بود و خالکوبی روی دستش داشت که خودش گفت بدون اینکه بحث اش پیش بیاد . 

ولی ده روز میشد نتش کامل خاموش میشد می رفت تا شب که روشن میکرد . تماس نمی گرفت . ولی اگه من زنگ میزدم جواب میداد . یا مثلاً میشد دو روز چت نمی کردیم . می‌گفت سرم شلوغه . 

بارها ازش خواستم توضیح بده اما چیزی نگفت . منم براش پیام نوشتم یه آدم نصف و نیمه نمی‌خوام . یا تمامت یا هیچیت . 

اصلا دیگه جواب پیامم نداده الان چهار روز میشه . 

اصلا نگفت نرو ، یه تعارف خشک و خالی نزد . انگار از خداش بوده من برم .

من دلتنگ هستم .

من ... 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدایا منو ببخش

خب واسه منی که با هرکسی مچ نمیشم . شاید برات مسخره به نظر بیاد .

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

از تنهائیت به هر بی سرپا بها نده دنیای مجازی جای دوستی و رفاقت نیست ارزش خودت بالا بدون عزیز دلم کلاس های مورد علاقت بود تفریح با دوستای خودت خانوادت خواهرت خودتو سرگرم کن به عهدی نیاز نداشته باشی

عزیزم شما فقط وابسته شدی یا شاید عادت کردی بهش...برو سراغ یک نفر دیگ

نه وابستگی نیست . اگه وابستگی بود قطعا از اون روز نمی تونستم جلو احساسم رو بگیرم و بهش پیام میدادم . 

دلبستگیه 

2738
از تنهائیت به هر بی سرپا بها نده دنیای مجازی جای دوستی و رفاقت نیست ارزش خودت بالا بدون عزیز دلم کلا ...

دوستی نمونده تو سن من . همشون ازدواج کردن یا شاغل شدن .

با توجه به شرایط زندگیم تایم آزاد ندارم کلاس برم 

بنظرت زن نداره طرف؟ ک دیر ب دیر میاد یا ....

یک ماه خوب بودیم . دم به دقیقه تو دسترس بود 

به جز این ده روز آخر . یعنی جمعا چهل روز بودیم 

یک ماه خوب بودیم . دم به دقیقه تو دسترس بود  به جز این ده روز آخر . یعنی جمعا چهل روز بودیم&nb ...

خب شاید همسری چیزی داره یا رل داره ک اون تایم باهاش قهر بوده...شایدم تورو برای سرگرمی میخاسته...ب هرحال دیگ سمتش برنگردچون ارزش نداره خودتو براش ناراحت کنی عزیزم

2706