2737
2734
عنوان

چرا اینقدر دلسوزی الکی میکنم چرا😑

147 بازدید | 13 پست

مامان من ۵۵ سالشه یه خورده مریض نمیدونم چشه دقیقا، من تمام کارای خونه میکنم

الان همش فکر میکنم من عروس بشم کی کارا بکنه 😑میگم هیچوقت به ازدواج نباید فکر کنی باید بمونی اینا تنهان😒

شاید بخوام راه دور ازدواج کنم همیشه میترسم برم و کسی نباشه کاراشون کنه من نمک نشناس بشم که  بعد پیری رفتم  و هیج خیری تو زندگیم نبینم😑

درحالی هیچ محبت و توجه ای ازشون نمیبینم همش خودمو با این‌جمله که سنشون زیاده حوصله ندارن خر میکنم😒

خیلی الکی دلسوزم ن؟🥺چکار کنم

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱

چه فکرایی میکنی حالا بزار شوهره بیاد

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الكي دلسوز نيسي نون حلال خوردي ☺️

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2728
2738
چه ربطی داره میگم مگه مم میخوام شوهر کنم 

اگه بخوای شوهر کنی و کمتر سرویس بدی هم کاملا حق داری

هر چیزی به تعادل نیاز داره

قرار نیست شما عمرت رو صرف نگهداری والدینت کنی

محبت با سو استفاده فرق داره