2410
2553

کلاسایِ علوم پزشکی شروع شده.درست اون جمله که نوشتی اینه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما شیرازیم ترم یکیامون از ۲۴ ام شروع میشه کلاساشون

احوال همشهری 😁

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2456
چطوری خوبی؟

قربونت گلم تو خوبی؟! 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2714
ما شیرازیم ترم یکیامون از ۲۴ ام شروع میشه کلاساشون

احتمالا مام از همون موقع شرو شیم امروز دانشگا ی گروه ساخته گفته بگین همونجا ادتون کنن از خبرا مطلع شین ولی هنوز تاریخی برای برگزاری کلاسا تعیین نکردن

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
بسی طنز

طنز چیه؟فکر کردی محض خنده گفتم؟گفتم که بری اشتباهاتت رو اصلاح کنی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
طنز چیه؟فکر کردی محض خنده گفتم؟گفتم که بری اشتباهاتت رو اصلاح کنی

سرعت تایپم زیاده سعی میکنم عوض اینکه اینجا دقت کنم تو املام تو کارایه دیگم دقیق تر باشم کلا تایپ مهم نیست برام تو مجازی😑 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜