2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نه مشکلی نیست.چون سونو‌گرافی با ایجاد امواج صوتی هست.اشعه نداره‌.منم نزدیک پایان 6ماه هستم تا الان6تا سونو رفتم چون باردازی پردردسری داشتم.از روز بعد مثبت شدن تستم لکه بینی داشتم و مشکلات دیگه.ناچارا این همه سونو شدم.

نه مشکلی نیست.چون سونو‌گرافی با ایجاد امواج صوتی هست.اشعه نداره‌.منم نزدیک پایان 6ماه هستم تا الان6ت ...

طول سرویکس شما چند بوده ،، ؟؟ واسه من بین ۲۸ تا ۳۳ زدن استراحت مطلق م

😍خدایا شکرت 😍
طول سرویکس شما چند بوده ،، ؟؟ واسه من بین ۲۸ تا ۳۳ زدن استراحت مطلق م

من 17هفته و 5روز بودم که چون لکه بینی داشتم رفتم سونو زد 39.و جفت رو هم زد سرراهی.

19هفته رفتم برای آنومالی و سونو کالر داپلر از نظر چسبندگی ،طول سرویکس رو  زد. 30 و گفت چسبندگی نداری و جفت هم سرراهی نیست ولی کمی پایینه.البته دوتا حای متفاوت رفتم...

میگم شاید منشی عدد 32رو39شنیده و اشتباه تایپ کرده.ولی دکترم چیزی نگفت.

چقد زیاااااااد رفتی. 

من هفته 28 عستم تاحالا فقط یه بار انومالی رفتم. اگه خدا بخواد یه بارم هفته 33 میرم. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2714
من 17هفته و 5روز بودم که چون لکه بینی داشتم رفتم سونو زد 39.و جفت رو هم زد سرراهی. 19هفته رفتم برای ...

نمیدونم این سونوها چرا اینجوری شدن من توی یکی از سونو خودم شنیدم گفت ۳۸ بعداومدم شوهرم میگه بهت چی گفت خداروشکر ۳۸ بعد که برگه رو نگاه کردیم زده بود ۳۱ دوباره انومالی بهم گفت ۳۸ گفتم سونو قبلی ۳۱ بوده زدش ۲۸ 

دوروز بعدش سونو دادم زد۳۳ 

حالا واسه اینکه خاطرم جمع بشن ۳۳ هست اخر ماه بازم جای قبلی سونو نوبت گرفتم ببینم چی میشه بازم ۳۳ 

😍خدایا شکرت 😍
چقد زیاااااااد رفتی.  من هفته 28 عستم تاحالا فقط یه بار انومالی رفتم. اگه خدا بخواد یه بارم هف ...

بخاطر طول سرویکس میرم اشتباه کردم هربار یه سونوگرافی رفتم هر کدوم یه چیز گفتن کلا خودم و دکترا رو گیج کردن

😍خدایا شکرت 😍
نمیدونم این سونوها چرا اینجوری شدم من توی یکی از سونو خودم شنیدم گفت ۳۸ بعداومدم شوهرم میگه بهت چی گ ...

منم استراحت نسبی ام.سه هفته پیش انقباض داشتم،با ایزوکسوپرین و پرولوتون و شیاف پروژسترون و هیوسین کم شدولی جای آمپولم انگار آبسه کرده،میترسم ب عمل جراحی بکشه.

منم استراحت نسبی ام.سه هفته پیش انقباض داشتم،با ایزوکسوپرین و پرولوتون و شیاف پروژسترون و هیوسین کم ...

منم ایزوکسوپرین و شیاف یک شب درمیون و آمپول پروژسترون هفته ای یکی میزنم ،، 

تا الان انقباض نداشتم سعی کن بیشتر استراحت کنی

😍خدایا شکرت 😍
بخاطر طول سرویکس میرم اشتباه کردم هربار یه سونوگرافی رفتم هر کدوم یه چیز گفتن کلا خودم و دکترا رو گی ...

ببین فقط بخاطر سرویکس نرو. 

هر چی خدا بخواد همون میشه. 

سره دخترم طول سرویکسم 25 بود. والا استراحت مطلق نبودم کارامو خودم انجام میدادم و تا روز آخر رفتم دانشگاه و امتحاناتمم دادم. 

الانم سره پسرم طول سرویکسمو 29 زده بازم کارامو خودم انجام میدم میدم دکتر چیز خاصی بهم نگفت. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
ببین فقط بخاطر سرویکس نرو.  هر چی خدا بخواد همون میشه.  سره دخترم طول سرویکسم 25 بود. وا ...

آخه دکترم خیلی ترسوندم گفت زایمان زودرس میاره یدفعه کیسه آب پاره میشه و هزارتا مشکل دیگه ،، اگه خدا کمک کنه آخر ماه همون ۳۳ باشه که مشکلی ندارم و استراحتمو کم میکنم 

😍خدایا شکرت 😍
منم ایزوکسوپرین و شیاف یک شب درمیون و آمپول پروژسترون هفته ای یکی میزنم ،،  تا الان انقباض ندا ...

شاغلم.تا دیروز هم دورکاری بودم تلفن محل کارم روی گوشی خودم و خونمون هدایت میشد از خونه جواب میدادم.ولی از امروز باز شیفت رفتم.خدا بخیر بگذرونه.

2706