2733
2734
عنوان

احساس حرکت جنین توی واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 7167 بازدید | 41 پست
سلام. نه من درد لگن و واژن ندارم .  فقط هم موقع تکون خوردنش حس میکنم تو واژن هست . مواقع عادی ...

من دردلگن دارم شبا

منم همون انومالی۳۲بود

ن تکوناش مال من فرقی نکرده ولی دقیقاهمون پایینه هی فشارمیادبه مثانم هی تن تن معذرت میخوام بایدبرم دستشویی ن خداروشکرابریزش ن ولی یکم ترشحات دارم وکمرمم ک دردمیکنه احتمال عفونت داددکتر ک امروزکشت ادراردادم دکترت براطول سرویکست هیچی نگف؟

دخترنازم منتظرتم مامانی
چقدر تکون میخوره دختر شما ؟ دوروزه دختر من کم شده تکون خوردنش . دیروز یک بار و شب موقع خواب هم یک ب ...

نگا من شنیدم ک هفته ای ک پایین مثه همین هفته های ما تاشب ۵بارحسش کنی کافیه ولی ماهای بالاتربایدبیشترباشه تعدادحرکاتش منم چون بارداری دوممه کامل حس میکنم تکوناش وواضح ولی سرپسرم تا۲۳هفته هیچییییی نفهمیدم اصن همش میگفتم نکنه اتفاقی افتاده براش تکوناشونمیفهمم براشمام فک نکنم خطرناک باشه فقط ازصب تاشب بشمارحرکاتشوبه دکترت بگو 

دخترنازم منتظرتم مامانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر اینکه بچه بریچه یا با پا هس 

من بیرون سونوگرافی نشسته بودم چرخششو احساس کردم یهو دیدم پایین نبض میزنه مثه حسی که شما گفتی 

دکتر گفت بریچه 

دیگه هر وقت اینطوری میشم میدونم که پاهاش اومده پایین

2731
می‌دونی من اصلا تو مواقع عادی حس نمیکنم پایینه. اما موقع تکون خوردن ، انگار تو واژن هست !

منم دقیقا روز زایمانم اینجور بودم بچه که تکون میخورد حس میکردم الان پاش از واژنم میاد بیرون فوری رفتم بیمارستان معاینه کردن گفتن بچه داره با پا دنیا میاد تعجب کردم خودمم چون هیچ دردی نداشتم فقط موقع تکون خوردن جنین حس میکردم الان پاش میاد بیرون حتی به پرستار گفتم برم خونه یه ساعت بعد بیام گفت خانم کجاااا بچه داره میاد اورژانسی سزارین کردن

استتار شما خوب شدین؟منم همینطورم اصلا شبا از استرس خوابم نمیبره که الان به دنیا میاد

سلام آره الآنم گاهی حرکتش رو تو واژن حس میکنم اما خب دایمی نیست . انگار که می‌چرخه جابجا میشه برای خودش

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2738
من دخترم خیلی حرکاتش پایینه انگاری تو واژنمه، بریچم هسته

چند هفته این شما،؟من جدید اینقد اومده پایین که وقتی میخوام شیاف بذارم تو واژنم تکون که میخوره حسش میکنم و تکوناش به دستم میخوره