2726
عنوان

تغذیه کودک 2 ساله

64 بازدید | 7 پست

خانومای عزیز بیاین در مورد تغذیه بچه هاگون حرف بزنیم.من دخترم دو سالشه خودم صبح ناشتا بهش پسته میدم اگه تو خونه باشه. و هرروز یه دونه موز.غذا اصلا دوس نداره به زور بازی بهش میدم شماها چی میدین چیکارا میکنین برای رشد بهترش بیایین بگین  

ماهم به زور... به بازی... به التماس... به هر روشی که بگین...ی موقعایی میبریمش بیرون مثلا پارک... ی موقعاییم غذاها رو با دوشای مختلف پخت امتحان میکنم...مثلا مرغ با رب، سوخاری، جوجه چینی و... ی موقعایی همسرم عصبانی میشه میگه هیچی بهش نده اینقد گشنه اش شه نون خشکا رو بخوره🤣🤣ولی دو دقیقه بعد با بشقاب دنبالشه باز...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوس دارم یکم وزنش بره بالا. خیلی ریزه مونده کمکم کنین

وزن خودتون و همسرتون چقد بوده؟ موقعی که همسن دخترتون بودین؟ میانگین بگیر اگه خیلی کمتره ی چند روزی بعد غذا زینکش بده... ولی پشت سر هم نباشه و حداکثر ی ماه بهش زینک بده...  

2728

وای پسر منم همینجوری بود خیلی بد غذا شده بود اصلا انقدر ضعیف و لاغر شده بود که ترسیدم واقعا به هرکی میگفتم میگفت ببرش دکتر خلاصه بلاخره تصمیم گرفتیم با شوهرم که بریم دکتر با کلی تحقیق آقای دکتر محسن آخشته رو پیدا کردیم رفتیم خداروشکر با برنامه غذایی که داد با داروهای تقویتی که بهم داد باعث شد که الان بچم بعد از 2 ماه 3 کیلو چاق تر بشه خواستی حتما شماره و ادرسشو میدم بهت برو گلم بچتو نشون بده حتما 

وای پسر منم همینجوری بود خیلی بد غذا شده بود اصلا انقدر ضعیف و لاغر شده بود که ترسیدم واقعا به هرکی ...

چه عالی اتفاقا منم می خوام دخترمو ببرم پیش متخصص تغذیه خیلی بچم ضعیف شده می شه آدرس و شماره دکتر آخشته رو بدین خیلی ممنون میشم 

چه عالی اتفاقا منم می خوام دخترمو ببرم پیش متخصص تغذیه خیلی بچم ضعیف شده می شه آدرس و شماره دکتر آخش ...

اره عزیزم حتما ببرش خیلی خیلی خوبه بله گلم شماره و ادرسشو هم بهت میدم 

آدرسش : خیابان پیروزی، خیابان پرستار، میدان 13 آبان، ضلع شمال غربی، میدان درمانگاه دادمهر

شمارشم : 09981480088

سلام این دغدغه همه ماجراست متاسفانه هیچ کدوم بچه ها خوب غذا نمی خورند دختر منم همینطوره چهار سالشه هر کاری فکرشو بکنی براش کردم آخر به این نتیجه رسیدم که ببرمش دکتر تغذیه پیش دکتر آخشته خیلی دکتر خوبیه من که نتیجه گرفتم از این بابت خوشحالم بد نیست شما هم کوچولوتو ببریم

شماره نوبت دهیش رو دارم بهت بدم 09981480088