2410
2553
عنوان

⭐💪لاغری هدفمند💪⭐

| مشاهده متن کامل بحث + 7490 بازدید | 1318 پست
خوش اومدی گلم  وزن و قد صفحات قبل هست  عزیزم صفحات اول و بخون مهمه  شیرده نیستی؟ ...

عزیزم منم ازدوشنبه شروع میکنم 

کرونا داشتم تازه خوب شدیم 

گروه بنفش  وزن شروع ۱۳۲ وزن فعلی ۱۱۹.۴۰۰باقدرت ادامه میدم 😍😍😍😍
به زودی  مطمئنم با اراده ای  سبزیجات و سالاد زیاد بخور فیبر داره آب خیلی زیاد بخور   ...

فدات مهربونم 

حتما 😍😘

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اومدم دعوام کنین😭

امروز رفتیم ماسوله جاتون خالی مجبور شدم هرچی بقیه میخورن بخورم دیگه کالری شماری نشد بکنم😭😭 البته زیاد نخوردم تا جایی که تونستم تنقلاتو خوراکی نخوردم غذا و این چیرا هم سعی کردم نصف بخورم که حداقل کم نیس زیادم نباشه از فردا دوباره شروع میکنم

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️
2720
من اومدم دعوام کنین😭 امروز رفتیم ماسوله جاتون خالی مجبور شدم هرچی بقیه میخورن بخورم دیگه کالری شما ...

عیبی  نداره دیگه گاهی پیش میاد

ولی جبرانش کن 

اگه شد ی روز فست اضافه کن 

دیگه سعیتو کردی نوش جونت 

خدایا خودت نگهدارت بچه ام باش 🤰🤲💙
نوش جان  با قدرت ادامه بده و روز فست هم برنامه ریزی کن بگیری برای شما ۱۰۰۰ کالریه

امروز حالم بد شده 

سردرد بد دارم الان ضعف کردم 

خیلی بده نمیتونم شاید زیادی سخت گرفتم،اره؟

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2714
عیبی  نداره دیگه گاهی پیش میاد ولی جبرانش کن  اگه شد ی روز فست اضافه کن  دیگه سعیت ...

باشه چشم

اره سعی کردم کمتر از قبل رژیم بخورم ولی خب مث این دو سه روز نشد فردا یا پس فردا یه فست خواهم داشت انشالله

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️
امروز حالم بد شده  سردرد بد دارم الان ضعف کردم  خیلی بده نمیتونم شاید زیادی سخت گرفتم،ار ...

نمیدونم ولی دقیقا همین حالو منم امروز داشتم  انقدر بی جون بودم و سر درد داشتم که حد نداره

استراحت کن تقویتی بخور   به خودت هم سخت نگیر بعد دوباره شروع کن

مربوط به رژیم نیست حداقل برای من 

چون من یکم فشار رومه  و استرس دارم  میدونم به خاطر اینه

باشه چشم اره سعی کردم کمتر از قبل رژیم بخورم ولی خب مث این دو سه روز نشد فردا یا پس فردا یه فست خوا ...

بی بلا...انشاءالله گلم 

پس ی کاهش خوب در انتظارته🤩

نمیدونم ولی دقیقا همین حالو منم امروز داشتم  انقدر بی جون بودم و سر درد داشتم که حد نداره استر ...

❤️❤️

2706