2726
عنوان

⭐💪لاغری هدفمند💪⭐

| مشاهده متن کامل بحث + 7500 بازدید | 1318 پست
نوش جونت گلم خیلی عالیه 👏👏💪 کمر همت بستی برای مانکن شدن 😉😇🤩

😂😂😂

چی بگم دعوام نکنی امروز رفتم رو وزنه بیشتر شدم انگار 

انگار استوپم کردم 

حالا کالری رو کم کردم البته رفتم داخل چالش برنامه مانکن

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
الهی آمین  بله حتما خدا هست و کمک می‌کنه  اینو باور داریم حرصهم می‌زنیم سخته واقعا تو ای ...

توی این چهارسال هر پیشرفتی بود خدا برام ساخته واقعا فقط معجزشو دیدم تا به امروز 

میدونم که بعد از اینم با خودشه😊

مشکلات مالی و... زیاد هست 

ولی پشتم به خدا گرمه و امیدوارم کمترین فشار روی خانوادم باشه و اونا هم پیشرفت کنن و مشکلاتشون حل بشه

خدایا خودت نگهدارت بچه ام باش 🤰🤲💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی این چهارسال هر پیشرفتی بود خدا برام ساخته واقعا فقط معجزشو دیدم تا به امروز  میدونم که بعد ...

عزیزم 

دختر خوب و مهربونی هستی و حتما ک خدا هواتو داره😘🌱

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
😂😂😂 چی بگم دعوام نکنی امروز رفتم رو وزنه بیشتر شدم انگار  انگار استوپم کردم  حالا کا ...

😠😠

نکن عزیز من 😃😃 عجله نکن مطمئنم که کم میکنی فست هم بردار حتما خیلی تاثیر داره 

اگر استپ هم بودی رژیم خروج از استپ میدم فعلا زوده 

برای کاهش عجله نکن شما شیر دهی نباید خیلی اذیت بشی 

ورزش هم پلانک و دراز نشست برو و حلقه هم بزن 

برنامه ی ورزشی که عکسشو صفحات اول گذاشتم ببین نصب کن  ۱۰ دقیقه روزانه وقت میگیره 

2728
😠😠 نکن عزیز من 😃😃 عجله نکن مطمئنم که کم میکنی فست هم بردار حتما خیلی تاثیر داره  اگر استپ ...

اره اون برنامه رو دارم خیلی خوبه ولی یادم می‌ره 😂 امروز خوب بود رژیمم 

زیاد احساس ضعف نکردم 

چون سینه مرغ گریل شده خوردم جان خالی

حالم از خودم داره بهم میخوره اعتماد بنفسم رفته ب خاطر هیکلم🤕

اره اون برنامه رو دارم خیلی خوبه ولی یادم می‌ره 😂 امروز خوب بود رژیمم  زیاد احساس ضعف نکردم&n ...

یاد آور داره تنظیمش کن😄

خیلی هم عالی اره سینه مرغ سیر کنندگی بالایی داره 

خودتو دوست داشته باش و مطمئن باش با اراده به نتیجه ی دلخواه میرسی و لذت میبری از اندامت 

من سایز ۴۶ بودم بعد از لاغریم ی پاییزه خریدم سایز یک (۳۸) لذتش وصف نشدنی بود 

هنوزم عاشقم اون لباسم 

ی لباس دلخواه سایز کوچیک بخر بزار جلوی چشم انگیزه ات بالا میره😃 و تلاشت هم بیشتر میشه

یاد آور داره تنظیمش کن😄 خیلی هم عالی اره سینه مرغ سیر کنندگی بالایی داره  خودتو دوست داشته ب ...

چ حالی میده واقعا

وای نگو 

دارم 😂 همچنان تپلم آخه لباس خوشکل دوران تپلیام هم هست😂😬😉

چ حالی میده واقعا وای نگو  دارم 😂 همچنان تپلم آخه لباس خوشکل دوران تپلیام هم هست😂😬😉

😍😍🤩🤩

خوب لباس خوشگل تپلی هارو بزار کنار کلا نبینی 

انگیزتو کم میکنه🙃

من که کلا بخشیدم و فقط جذب و تنگ میپوشم

😍😍🤩🤩 خوب لباس خوشگل تپلی هارو بزار کنار کلا نبینی  انگیزتو کم میکنه🙃 من که کلا بخشیدم و ...

وای خدا 

کی بشه برسم ب هدف 

خدایا اراده بده اشتهای کاذب از بین بره😂

وای خدا  کی بشه برسم ب هدف  خدایا اراده بده اشتهای کاذب از بین بره😂

به زودی 

مطمئنم با اراده ای 

سبزیجات و سالاد زیاد بخور فیبر داره آب خیلی زیاد بخور  

بعد هم شب دیر شام نخور و هر بار حس گرسنگی کردی خودتو سرگرم ی چیزی کن یادت بره و بزار چربی ها آب بشن 

من احساس گرسنگی نکنم اصلا انگار نمیچسبه بهم و فک میکنم لاغر نمیشم

اذیت شدی پاشو خرما بخور یکی دوتا 

شیر هم هرشب بخور 

2706